Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti szerettek tudni...

Szülők, ti szerettek tudni arról, hogy a lányotok él-e szexuális életet?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom.

Furcsállják, hogy csak úgy eljárkálok "barátnőzni", aztán egy ideig semmi.


Nagyon utálok hazudni nekik, szerintetek elmondjam, hogy le szoktam feküdni egy 25 éves sráccal?


17/L


2011. júl. 15. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Én majd szeretném tudni, ha az én lányom is abba a korba lép. (most még csak 3 éves). De csak annyit, amennyit magától elmond, nem szeretném erőltetni. Ha csak annyit mondana, Anya van valakim, és már komolyra vált a dolog... nekem ez is elég lenne, mert érezném, h megbízik bennem.
2011. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem érdemes,csak vigyázz,hogy gyerek ne legyen belőle,vagy betegség..
2011. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felelőtlen, ezzel nincs gond.. :)
2011. júl. 15. 15:49
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
Szülőtől függ, feltételez már egy rendes szülő-gyerek kapcsolatot az, ha egy ilyet elmondasz. 17 év már nem a világ vége, lehet, hogy érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz, hogy ne legyen meglepetés később...
2011. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne mondd el. A szex a te magányügyed. Csak vigyázz nehogy baj legyen :)
2011. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én mint szülő felvilágosítom majd a fiamat a szexuális életről,védekezésről,stb.

De nem megyek oda hozzá kérdezősködni,hogy kivel,mikor és hányszor.

Ha megtisztel azzal,hogy elmondja van szexpartnere,annak nagyon fogok örülni,mert ez azt jelenti,megbízik bennem.Tiltani nem fogom még az ilyen jellegű kapcsolatát sem.


Ha Te megbízol a szüleidben,akkor mond el bátran.Lehet furcsállani fogják(nem vagyunk egyformák),de ha igazán szeretnek,semmi kivetnivalót nem fognak ebben találni.

2011. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
42%
szerintem ez a te magánügyed hogy kivel fekszel le
2011. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom valahogy felhozni a témát...


Elegem van már ebből a barátnőzős hazudozásokból.. :/

2011. júl. 15. 15:53
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Nekem semmi közöm hozzá h a lányom mikor kivel/kikkel hányszor és hol kefél. Én se számolok be róla neki.
2011. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
hát én akkor is úgy mondanám el, hogy kedvelitek egymás társaságát, de nem ez a nagy szerelem...hidd el, ennél konkrétabbat nem akarnak tudni :-)
2011. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!