Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Párommal lakást keresgélünk egy ideje. Nem rég találtunk egy igazán nekünk valót, mindkettőnknek nagyon tetszik, csak az a baj, h a tervezettnél fél millióval drágább. Barátom szüleitől akartunk kölcsön kérni, de azt mondták nincs pénzük ilyenekre. Ezt még el is hinném ha nem tudnám, h az "anyósom" havonta jár fogfehérítésre, hetente fodrászhoz, 2 hetente körmöshöz, havonta min kétszer kozmetikushoz. Az összes ruhája, táskája neves tervezők munkái. Nyár elején vett Chanel táskát 65ezerért. Évente más kocsijuk van, most pl Lexus. Félre értés ne essék, én nem várom el, h mivel gazdag szülők eltartsanak minket, csak annyit szerettem volna most az egyszer, h segítsenek ki, vissza kapták volna pénzt. Ha engem nem is, a gyereküket kisegíthették volna ennyire.
2011. júl. 15. 16:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Kértem az én szüleimtől, sajnos mi nem vagyunk annyira tehetősek, de azt mondták 200ezret tudnak adni ha úgy van. De ez az, h eddig úgy tűnt kedvelnek, megérzem ha vhol nem kívánatos személy vagyok, de náluk sosem éreztem.
2011. júl. 15. 19:31
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha csak félmillió hiányzik, miért nem vesztek fel hitelt?
2011. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jó persze 1000 féle képpen hozzá lehetne jutni, de itt most nem erről van szó, hanem arról, h konkrétan ők nem adtak.
2011. júl. 15. 20:09
 24/24 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező de a helyükben én se adnék jól kerestek van pénzetek lakásra olyat vegyetek ami bele fér a keretbe.

Az ő szempontjukból nektek is van pénzetek a lakásra.

2011. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!