Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi akit szeretek, és...

A férfi akit szeretek, és akivel együtt vagyok, nem tudja elfelejteni a volt menyasszonyát. Kicsit rosszul érint a dolog?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt, mindig mondogatja, hogy szeret, és ezt érzem, és tudom is! De barátjától tudom, hogy nagyon szerette a menyasszonyát. 5 éve, hogy szakítottak először, majd 2 évre rá ujra összejöttek, de akkor is csak pár hónapra, a nő ujra szakított vele.. Sokáig nem tudott helyre jönni ezek után, és megtudtam, hogy még mielőtt összejöttünk volna, akkor is még nagyon gyakran emlegette őt a barátainak. Tudom, hogy még mindig nem felejtette el teljesen, még érez valamit iránta. Rosszul érzem magam e miatt, én nagyon szeretem őt és szeretném ugyanezt érezni tőle is felém.. Nem akarom elvenni az emlékeit (bár a lány, ill nő elégé megbántotta és kihasználta, ő pedig ennek ellenére szerette-annyira jó ember, soha nem ismertem nála jobbat...bőghetnékem van amikor azt hallom, hogy valaki képes volt ennyire megbántani és szenvednie kellett). Van esélyem rá, hogy egyszer engem is ugy fog szeretni, mint a volt menyasszonyát? Ugy vágyom erre.. Nagyon szeretem és el tudom képzelni, hogy vele élem le az életemet. Ő 34 éves, és 24. De mindkettem fejben "gyerekek" :). Nagyon összeillünk amugy, kiegészítjük egymást ott, ahol kell és egyszerűen ugy érzem, egymásnak vagyunk teremtve.
2011. júl. 15. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem írtad le hogy miből gondolod hogy még oda van a nőért. Az hogy a megismerkedésetek előtt is beszélt még róla a haverjának, az egy dolog. a kérdés az, hogy mostanában beszél-e például. érzed-e te rajta, hogy a másik még képben van érzelmileg.


Ez a megjegyzés, hogy nagyon összeillünk amúgy meg elég érdekesen hangzik tőled, mert ha így lenne, akkor fel sem merülne benned hogy mit érez még a másik nő iránt.


Ha meg egyértelműen tudod hogy érez még a nő iránt valamit, akkor hagyd el. Nem szabad olyan pasival együtt lenni, aki még bele van esve a volt nőjébe, vagy akinek ha eszébe jut akkor felkavarja. Mert az a nő simán felbukkanhat. egyébként fel is szoktak bukkanni, aztán egyébként is rakhatod a kukába a kapcsolatodat. Fél évnek elégnek kellett volna lennie arra, hogy beléd szeressen a pasi. ha ez nem történt meg, és még a régi után epekedik titokban, akkor felejtős. Egyet rétek az egyik előttem szólóval aki kielemezgette a mondataidat.


De ezt csak úgy tudod meg, ha leülteted a pasit és rákérdezel, hogy tulajdonképpen mi a helyzet a volt nővel. szokott-e még rá gondolni, mert neked az az érzésed hogy nem felejtette el, és néha közétek áll.. Erre szerintem meg fogja mondani az igazat. vagyis a reakciójából neked tudnod kell mi az igazság. És ehhez képest dönts!


Akinél én eddig úgy éreztem hogy nem szeret annyira mint amennyire kellene, vagy volt kapcsolaton rágódik, az úgy is volt. És hiába erölködtem, a végén szakítás lett. ezért mondom, hogy ha úgy van ahogy mondod, felesleges húzni.


32/N

2011. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne álltasd magad. Nem tudja elfelejteni, mert még mindig szereti. Feled csak felejteni akar, magára beszélni téged. Ha még előtted is hangoztatja, na az már gáz. Nem tudta feldolgozni és lezárni az előző kapcsolatát magában. Ergo még nyitva hagyta magában.
2011. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést azzal a plusszal, hogy ők házasok is voltak...

Én is érzem, hogy visszavágyódik, ezért konkrétan rá is kérdeztem hogy igazam van e. Nem körített elmondta, hogy igen... Szóval elég gáz a helyzet! Viszont én nagyon ragaszkodom hozzá, úgy érzem mintha őt kerestem volna mindig... Szóval egy ideig még kitartok, hátha!

Nálatok szerintem ennél csak jobb lehet a helyzet, szóval te is tarts ki, ha szereted! Hidd el, ha eltávolodnál tőle ő szaladna utánad! :)

2011. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hát kedves előző, ez elég rosszul hangzik. de tényleg nem értem miért vagy vele. neked ez így nem rossz? én biztos elhagynám azt a férfit akinek nem én kellek igazán, mert minek legyek vele... nagyon sajnállak.
2011. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mert a remény hal meg utoljára én meg még életemben nem voltam ekkora idióta. Tudom nagyon jól, hogy menekülnöm kellene, de egyenlőre nem megy...
2011. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ti csak a papirzsebi vagytok, amibe ezek a férfiak beletörlik az orrukat. Vagy a takaró, amivel maguk elől takarják a múltukat. Azért szeretik a régi nőieket, mert az emberi természet ilyen, az kell neki ami beletrappol a lelkébe, ami nem kér belőle, ami csúnyán átveri, ami elérhetetlen. És ha nektek is az értésetekre adják, hogy még az előzőn jár az eszük. Nőietlenek vagytok, hogy haddjátok ezt. Ja és titeket fognak megcsalni a leghamarabb, ha mégis beleszeretnek másvalakibe.
2011. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!