Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mitévő legyek...

Nem tudom mitévő legyek esküszöm, szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a párommal megromlott a kapcsolatunk mióta megszületett a közös gyermekünk."2éves már" Nagyon megváltozott velem,de nagyon.Nem értem miért lett ilyen velem,pedig mindent megteszek neki amit kér.Mosok főzők takarítok stb.Szóval mindent megcsinálok.Annyiszor probáltam hogy újra jobb legyen köztünk a kapcsolat de úgy érzem eltávolodott tőlem.Állandóan van vmi megjegyzése rám vagy szimplán belémköt vmiért.Amit persze viccesen ad elő de engem nagyon bánt mint pl.amikor a súlyfeleslegem miatt piszkál mert nem tudtam még mindig visszafogyni.Voltak még dolgai mint pl tavaly összerakták őt egy másik nővel és mindenki arról beszélt.Mai napig nem tudom az igazságot.Már valójában nincs semmi önbizalmam.Aki tud segítsen hogy mit tegyek vagy milyen lehetőégeim vannak.Egyébként nagyon szerettem őt mai napig és ennek már 4éve.
2011. júl. 15. 18:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Mai napig együtt vagyunk,de nem tudom meddig bírom még:(
2011. júl. 15. 18:12
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Elsőnek fogyjál le, nem nehéz, csak elkezdeni. Kezdjél el sminkelni, adni magadra, csinosan öltözködni. Legyél vele egy kicsit közömbös. Hidd el visszatér a vadászösztöne, nálunk legalábbis bevált.
2011. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy epp azert lett ilyen, mert otthon mindent megcsinalsz, tehat a szolgajanak tart. Neked nincs idod magadra, o neki meg van ideje mas nokre gondolni, mas dolgokkal foglalkozni. O most a legkenyelmesebb helyzetben van, mert van, aki megadja neki a meleg kajat, tiszta ruhat, neki ezert semmit nem kell tennie. Jobban be kellene vonni a mindennapi dolgokba, neked is igy tobb idod lenne magadra. Mutass neki peldakat, hogy mashol a ferfi besegit vagy ha nem, akkor becsuli, amit a felesege tesz. Az en ferjem nem nagyon segit be itthon, mert rengeteget dolgozik, de megkoszoni nekem, kifejezi a tiszteletet felem es nalatok ez hianyzik. Megmondhatod neki, hogy te ezt nem turod, tisztelnie kell, ha veled akar maradni, mert igy tonkreteszi az onbizalmadat.
2011. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Agnus Dei válasza:

Szia! Ha így folytatod,minden önbecsülésed,önbizalmad

elveszíted! Minél inkább meg akarsz Neki felelni,annál

rosszabbá fog válni a helyzeted! Szerintem az állandó

cikizése,kritizálása mögött valami egészen más rejlik !

Saját magáról akarja elterelni a figyelmet és önigazolást

keres a "kis ügyeire"!! Ne Magadban keresd a hibát! Szerintem az "összerakás" igaz volt! Egy pasi akkor viselkedik így,ha vaj van a fején!! Tudom,ha egy ember

nagyon szeret,sok mindent eltűr! Hidd el ez csak rosszabb lesz! A férjed túl biztos a dolgában,Veled kapcsolatban.Állj a sarkadra és ne engedd,hogy a "nagy szereteted",mindent eltűrjön! Remélem normalizálódik a kapcsolatotok! Üdv.:B

2011. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogyókúrához (szerintem) legjobb, ha a táplálkozási szokásaidat alakítod át. Itt a GYIK-en is találsz a témakörben elég sok olyan tanácsot, amely ehhez segítséget adhat.

Az biztos, hogy a rendszeres aktív testmozgás (torna, kerékpár, futás, stb. valami) szükséges hozzá.


Ez utóbbit időzítsd úgy, hogy amikor ő hazaér a melóból, akkor indulj el, a kicsit bízd rá, lással el ő abban az 1-2 óra hosszában, és (mellesleg): jajj, meg közben mosogass már el szivem, nem volt időm rá, vagy terigesd ki a mosott ruhákat stb. házimunkákat is osszál ki neki.


De nagyon jó, ha ismét rendszeresen sminkeled magad, rendszeresen eljársz a fodrászhoz, stb.

2011. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt fogom tenni mert sajnos nem sok idő jutott most magamra a pici mellett:) Nagyon köszönöm nektek hogy írtatok nekem és erőt adtatok ahhoz hogy igen is van még mit tenni.Köszönöm nektek még1x. Elkezdek újra foglalkozni magammal és a külsőmmel mint régen.Kiváncsi vagyok észreveszi e majd?!Egyébként bennem is az van hogy vmi vaj van a füle mögött de azt már nem fogom megtudni mert ez már 1éve történt.Azóta másról nem tudok:( De mindegy,most összeszedem magam és ezt nektek köszönhetem.Köszönöm:)
2011. júl. 16. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki, hogy elhatároztad magad!

De ne feledd, ha ezt úgy oldod meg, hogy közben nem háritasz át őrá is valamit az eddig általad elvégzett házimunkákból, akkor az életben nem fogja összekapcsolni a te eddigi "kinézetedet" és az időhiányt, fáradtságot.


Ha szeretné visszakapni a régi feleségét, akkor abban őneki is partnernek kell lennie. Másrészt ez a legjobb indok arra, hogy - ha eddig nem segített, mert mindent megcsináltál - most ettől kezdve neki is legyen meg otthon a "kötelezően elvégzendő" házimunka.

Sok sikert, és majd jelentkezz, hogyan alakulnak a dolgok.

2011. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:)Komolyan sok erőt adsz (adtok )nekem:)Jelentkezem és bízom benne hogy változni fog:)
2011. júl. 18. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!