Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki belőle?...

Hogyan szeressek ki belőle? Nagyon fáj, csak sírok. Ő az első szerelmem.

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok a barátom 20. 4hónapja járunk, kisebb dolgokban olykor füllent, azt mondja szeret, de nem hiszem el neki. Alapból kevés az önbizalmam, az előző pasim megcsalt, hazudott. Félek hogy ismét megismétlődnek a dolgok. Félek fájni, félek csalódni. Tekintve hogy szerelmes is vagyok. Minden pici kamu miatt bepánikolok. El akarom Őt felejteni szépen lassan... de nagyon nehéz... folyton rá gondolok, vele lennék...mit tegyek? hogyan kezdjem el?
2011. júl. 16. 10:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
azt írja igenis szeret, és elfogja érni a tetteivel hogy bizzak benne, mert az elején volt 1-2 ilyen hibája, de bevallotta és sosem csalt meg és nem is tenné, mert bennem megtalálta azt a lányt akit szeret és mindennél fontosabb vagyok neki, és azokból a hibáiból tanult, és soha többé nem akar engem megbántani
2011. júl. 16. 11:28
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Akkor miért akarod hogy ő szenvedjen nekem itt valami sántit.
2011. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy olykor kérek tanácsot itt, és aztmondják hogy biztos csak hazudik h szeret, ezzel etet.

és már nemtudom mit higgyek. félek hogy átb*assza a fejem... vagy nemtudom... boldog akarok lenni vele, de félek bízni

2011. júl. 16. 11:31
 14/22 anonim ***** válasza:
A kapcsolat alapja a bizalom.
2011. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

és pluszba eszméletlenül kicsi az önbizalmam is:( nem hiszem hogy megtudnám tartani:(

az előző pasim mondta hogy ő minden csajnak ellent mond, stb. erre kipróbáltam hogy csináltam kamu msn-t és bevette, és flörtölt...meg mégis megcsalt...

nem akarom hogy ez megint így legyen:(

2011. júl. 16. 11:36
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

"Alapból kevés az önbizalmam"


Akinek alacsony az önbizalma, az mindig azt fogja hinni, hogy a barátja/barátnője megcsalja vagy legalábbis nem szereti, ugyanis az alacsony önbizalma miatt képtelen elhinni, hogy őt lehet szeretni.


Ezért gyanakodni fog, és kimutatja, hogy nem bízik a másikban.


Ezért a barátja/barátnője azt gondolja, hogy az alacsony önbizalmú személy nem szereti (ha szeretné, bízna benne), ráadásul a bizalmatlanság egyébként is rombolja a kapcsolatot.


Így végül a kapcsolat felbomlik. Az alacsony önbizalmú személy pedig igazolva látja az elméletét, miszerint őt nem lehet szeretni, és még alacsonyabb lesz az önbizalma.

2011. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11.41.nek zöld kéz.
2011. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11 41 leírta a tutit.
2011. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ejnye, láttad is h törlésben van a profilja és azt is h nem használja. akkor mit számít az h mit mondott, a jelszavát is megadta! én a helyedben bocsánatot kérnék tőle és szerintem mondd el ezt neki így hogy az előző barátod megcsalt ezért benne sem tudsz bízni, de törekedni fogsz rá és hogy kicsi az önbizalmad.

Nem tudom mások miért mondják h szerintük nem szeret de biztos fontos vagy neki ha megadta a jelszavát, nem hinném h hiteget. Csak ez így fura h el akarod felejteni mert attól félsz h megcsal. akkor ennyi erővel soha többé nem lesz kapcsolatod a félelem miatt?

lehet h nem szerelem ez és lehet h másvalaki lesz neked "az igazi" de próbálj a hozzáállásodon változtatni, nem lehet mindig kifogás a kis önbizalom.

2011. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jesszus, megint te?? Vagy ikrek vagytok? Még mindig itt tartasz, te jóóó ég!
2011. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!