Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan harakszik rám?

Jogosan harakszik rám?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki 2x-3x aludt nálunk, mert ami városunkban volt a buli. És most hivott ő is ilyen telekbulira az egyik ismerősöéhez, akit nem ismerek, viszont nem mentem mert dolgoznom kellett. Annyira megharagudott rám, hogy irtam neki nem válaszol meg ilyenek.

Viiszont!!!! Van egy csomo közös ismerősünk, 4-5en, és ők sem mentek, és rájuk ennyire nem haragudott meg. Az egyikük(legyen Kata) azért nem ment, mert nem vihette a csávoját. és vele össze sem veszett, nincs harag, semmi.

Aztán volt hogy a Katával rosszban voltak, és ment Szentesre a lány(ahola fiu lakik)és nem szolt neki, és a fiubarátom vérig volt sértve. Most ő is ugyanezt csinálja velem, ő is jön errefelé bulizni, és nem szolt nekem. És nagyon rosszul esik, hogy én azért nem mentem mert dolgoztam, rám haragszik, viszont Katára nem haragszik, pedig ő azért nem ment mert a csávoját nem vihette. Mit tegyek? Hiába irok neki nem válaszol. Kezdek nem kedvelni ez miatt..=(


2011. júl. 16. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*Jogosan haragszik rám? Bocsi:$
2011. júl. 16. 13:53
 2/7 A kérdező kommentje:

Sőőt, a Katával megy fel bulizni ma.

Bocsi a helyesirási hibákért..:S

2011. júl. 16. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kataval meg mindenkivel teljesen belekeveredtem.
2011. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem jogos. sőt, még neked kellene felháborodni, hogy többször is elszállásoltad buli utáni rongy állapotában, és ő ezt így hálálja meg...barátként azt is meg kéne értenie ha szimplán nincs kedved menni, nemhogy még akkor ha más programod van...
2011. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sult hulye a srac. Ne foglalkozz vele.
2011. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még.:) De én hivtam hogy jöhet hozzánk, mert előtte nálunk szoktunk alapozni, és ilyenkor a barátok nálunk alszanak. Szval azért haragszik hogy ő jött, én meg nem.

szerintem érthetően irtam le. :S bocsi.

:)

2011. júl. 16. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én hagynám a francba. Majd ha megjön az esze, keres ő. Addig meg hagyd. Ha meg nem jön meg az esze, akkor azért hagyd.
2011. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!