Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornő és az egész családja?...

Sógornő és az egész családja? Bevallom hogy nem szeretem se őt se az anyját. Több okból sem.

Figyelt kérdés
Most lehet kapni fogok a fejemre mekkora szemét láda vagyok stb.DE! Onnan indult ez az egész hogy a lány családja semmilyen rokonnal nem tartja a kapcsolatot. Olyan híreket terjesztenek a rokonságukról hogy megáll az eszem.. Na de most a szüleimmel úgy vettük észre hogy a bátyám barátnője el akarja szigetelni a bátyámat teljesen tőlünk( de ez nem jön össze neki..)Amikor velem beszélt nem jött oda.. És inkább elment.. És a bátyám futott utána.. mi a baj.. és elkezdett hisztizni... ez a nő a bátyámat kötélen rángatja olyan mint egy kiskutya.. Szüleim elég barátságosak.. és még a bátyám anyósa nem is köszön nekik.. Én nagyon dühös vagyok az ilyen emberekre.. Biztosan ismerem magam ha dühös vagyok nem állok jót magamért.. De még sem akarom hagyni hogy ezt művelje.. ő és a bunkó hazudós családja! Köszönöm a válaszokat! 22L
2011. júl. 16. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ahogy felnolsz, meg fogod tanulni, hogy hogy kell duhosen is jot allni magadert.
2011. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak én nem értem, mi a konkrét problémád? nem neked kell szeretni a tesód barátnőjét és a pereputtyát, hanem a bátyádnak, de a pereputtyot még neki sem
2011. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
úgy jó az anyós, ha porhanyós
2011. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, tényleg.. Ha a tesód szereti, akkor nem tudsz mit csinálni. Max. reménykedhetsz a családoddal, hogy rájön ezekre a dolgokra és hamar zátonyra fut a kapcsolat. De ez nem lenne szép, ha a tesód szereti és vele boldog, akkor tisztelned kellene a döntését..


Ha tényleg ekkora az ellentét a 2 család között, akkor ez hamarosan meg fog mutatkozni az eseményekben. De te ne próbálj meg közéjük állni, mert csak az ellenkezőjét fogod vele elérni...

2011. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!