Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Miért...

Mit csináljak anyámmal? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
22éves leszek,Több mint fél éve együtt vagyunk a barátommal,különböző okoknál fogva nem tudunk óvszert használni,ezért fogamzásgátlót kezdtem el szedni,de anyám nem hajlandó 1000ft-ot sem beleadni a fogamzásgátlóba,ami egyébként 8000ft. Amikor elkezdtem szedni,akkor közösen vettük meg a barátommal,de most nekem nincs semmi pénzem,és a barátomtól nem várom el,h az egészet ő fizesse. mondtam anyának,h miért nem képes beleadni? inkább az abortuszt akarja fizetni? és akkor erre mondja,h ő nem támogatja ezt az egészet..mondom istenem 22éves vagyok ne éljek szexuális életet? elkezdi az NEM FONTOS! hogy modhat ilyet?????? kb remegek az idegtől ,h lehet vki ilyen érzéketlen... ráaádul azt mondanom sem kell ,h a baáromat még nem mutattam itthon be,ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásai miatt. ÉS még olyat mondd,h ő nem aludt volna ott meg stb... micsoda? ezeket komolyan gondolja? elkezdi nem érdemlem meg,h belefizessek.. de ez csak a legkisebb baj van itt még rengeteg,pl iszonyat sokat segítek itthon és ő meg folyton csak panaszkodik meg mpndtam neki h akarok balatonra menni,és akkor elkezdi h ő sem nyaralt még idén... én komolyan nem hiszem el h lehet ilyen valaki...:( szerintetek mit tegyk? nagyon el vagyok keseredve és már fontolgatom azt amit nem kéne..........
2011. júl. 17. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod magadnak megengedni a vedekezest, akkor ne legyen sexualis eleted. Ketten nem tudtok osszehozni penzt a Ti oromotokre? Mi koze anyadnak ehhez? Probalkozz a gumival, ha ezt megtudnatok engedni. 22 vagy, nagylanynak gondolod magad, viselkedjel ugy. Hat ez rohej! 22 evesen kovetelozol az anyadon a gyogyszerert.
2011. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A tobbire, 100-os anyadnak igaza van, es nem probald zsarolni erzzelmileg, hogy kinyirod magad. Nolj mar fel! Nagyon el lennek keseredve, ha ilyen lanyom lenne, mint Te.
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát az h az anyád nem akar befizetni a fogamzásgátló tablettába még megértem mert már felnőtt vagy de óvszert milyen okok miatt nem használhat a barátod?
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

22 évesen talán már ideje lenne dolgozni, nem pedig anyáddal fizettetni a szexuális életedet... Én 19 évesen kezdtem tabizni és már akkor sem adott bele nekem SENKI. Még a párom sem. Én szedem, én fizetem.

Ez alap.


Szóval ne itt siránkozz, hanem menj el dolgozni. És akkor lesz pénzed nyaralni is, meg tabit venni.

2011. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát basszus, nekem 18 évesen se lett volna pofám anyámhoz fordulni fogamzásgátlóért... 22 évesen meg pláne nem. Meg vagyok döbbenve!! De komolyan!
2011. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nőőőőjjjj fel végre!

Te írtad: 22 éves vagy! Örülj hogy 4 éve eltartanak ( sokakat 18 évesen utcára tesznek) Húzz el dolgozni és akkor lesz pénzed erre meg nyaralásra, vagy lejmold a srácodat! Tényleg: ilyenkor nem sül le a képedről a bőr, hogy anyádat lehúznád, de a srácodat nem???? ÉÉÉÉÉÉrrrrdeeekesss...


A női dolgaid pedig nagyon nem tartozik anyudra, főleg 22 évesen! Húzzatok gumit vagy használjatok elhullott állatok beleit, mint a középkorban!


Én sem támogatnám gyerekem e fajta "elvárásait", FŐLEG EFFAJTA ELŐADÁSMÓDBAN ( abortusz - érzelmi zsarolás! De az az igazság hogy azzal meg te szívod majd meg, mert az a te gyereked lesz nem az anyádé....)


Tanulság: Legyen mindig megtakarított pénzed és nem lesznek ilyen fajta gondjaid!


28N

2011. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De itt nem is arról van szó,h nem fizet bele.. hanem maga az ahogy lelkileg bánik velem,h én nem érdemlem meg,h szexeljek és, h a szex nem fontos,és h a barátomat ide ne merjem hozni...stb. Meg,h ő már hányadik fiú.. (3.fiú,és mellesleg ebből 2fiúval 1,5évig voltam együtt.)

Mondom eddig én fizettem,mivel akkor volt munkám,de jelenleg nincs,és max 2000ft-to kértem tőle,amit megjegyzem ,h meg is ígérte,h majd annyit néha belefizet,ha rpsszul állok anyagilag.

Hétköznap nyáron minden nap 8kor már felkelek kitakaríom a lakást és akkor aztmondja nem csináélok semmit.. más fesztiválozik én meg itthon rpohadok és annyit nem kapok meg h boldog legyek a barátommal... a saját anyám azt akarja h boldogtalan legyek! szinte gyűlöl amikor arról beszélek h milyen jól megvagyunk a barátommal!!! nem bírom ezt az egészet. Nekem pl mindegyik ismerősömnek a süzlei fizetik mivel évközben aligha tud melózni,legalábbis nekem elég durva évem volt,és azthiszem itthon is mindent megteszek h legalább ennyivel honoráljon, semmire soha nem kaptam ,kapok pénzt,legfeljebb nagyon ritkán,akkor is előtte szentbeszédet tart!

2011. júl. 17. 13:14
 8/16 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, de a pofám leszakadna, ha anyám fizetne hogy én nyugodtan szexelhessek... :S


És abortusszal fenyegetni nagyon gyerekes, szerinted azt kifizetné? Nőj már fel végre, nagyon gáz a felfogásod.

2011. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22 évesen úgy rinyálsz meg hisztizel, mint egy 15 éves...
2011. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem erdemes Rad pazarolni itt az idot. Hibbant vagy, es kesz. Raadasul onzo alak.
2011. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!