Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim röhögnek rajtam....

A szüleim röhögnek rajtam. Hogy állítsam le őket?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónappal ezelőtt megismertem a neten egy fiút. Találkoztam vele, és kiderült, hogy alacsonyabb, mint én.. Na ez romba döntött mindent :P Itthon elmondtam, hogy minden tök jó, kivéve ezt.


1 hónapja ezen röhögnek -.- Igazából figyelmen kívül hagyom, szóval nem látják, hogy ez nekem nem esik valami jól, de belül eléggé sz@rul esik... Utálom, ha kiröhögnek..


16/L


2011. júl. 17. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte, és mondd meg nekik, hogy ez számodra nagyon bántó, sértő, személyes véleményem meg az, hogy bunkó dolog ilyenen röhögni. Nem a középkorban vagyunk.

Nyugodtan hozd a tudomásukra, hogy ez neked fáj.


... amúgy szépen nevelnek példamutatással téged is toleranciára...

2011. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nme azért röhögnek, mert alacsony volt a fiú. Pont azt röhögik ki, hogy ezért képes voltam "elhajtani"...


Nagyon alacsony vagyok én is, a srác meg még nálam is alacsonyabb volt.. :S Nagyon zavaró volt..


Amúgy ilyen érzelgős dolgokat nem mondok soha, nem mutatom ki az érzéseimet

2011. júl. 17. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, a pici lányuk talált egy még kisebb fiút, ne haragudj, de jó indulatból én is nevettem.
2011. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!