Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok a focin veszekedni :D?

Napietus kérdése:

Szoktatok a focin veszekedni :D?

Figyelt kérdés
mi amúgy sosem veszekszünk, tényleg mindent normálisan meg tudunk beszélni. sosincs veszekedés. csak ha meccs van. most is, én a Schalkenak szurkolok, férjem meg a Manchesternek (sajnos úgy tűnik, utóbbi fog nyerni :(). méteres lesre is azt mondja, hogy nem, az nem volt az...mindjárt lesz itt futball-huliganizmus...Nálatok is van ilyen?
2011. ápr. 26. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem veszekszünk rajta, bár mi is különböző csapatoknak szurkolunk. Inkább játéknak fogjuk fel, kisebb tétekkel, pl. akinek a csapata nyer, az választja a filmet a moziban, vagy akinek a csapata veszít, az mosogat, masszíroz stb. :)


34N

2011. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyedül élek, gyűlölöm a focit. Nincs sok esélyem ezen veszekedni :-)

Nektek jobb, hidd el. Van min, van kivel. Ez pedig úgysem olyan dolog, amin komolyan össze lehet csapni. Vagy de?...

2011. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, az én kis esti programom is pont ez a meccs. De ez nem olyan nagy dolog. A párom Aberdeen-i és az ottani, cseppet sem tehetséges csapat az ő mindene. Múltkor már a cica kaparóoszlopa is repült. Én meg alig bírtam visszatartani a röhögésemet. Tudom, mennyire komolyan veszi, szóval én nem szekálom érte. Néha ugyan gúnyosan megjegyzem, h "de jó, megint foci van a tv-ben". :)
2011. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
"Vagy de?..." vagy de...most is fikázza a Schalkét, én is tudom hogy 0-2-re vezet a MU, minek idegesít...megint oda fogom vágni a papucsomat az lesz a vége :P
2011. ápr. 26. 22:22
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Olyannal nem is jönnék össze aki focit néz meg hasonló hülyeségeket. Most senkit nem akarok ezzel bántani, de semmi értelme lesni hogy kergetik a labdát, unalmas. Az megint más ha focizik, az legalább jó valamire.
2011. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"Olyannal nem is jönnék össze aki focit néz"

Csatlakozom ;)

2011. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem a fociőrültség miatt szerettem bele, hanem annak ellenére. :)
2011. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:24

Egyetértek.

2011. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

na, bebizonyosodott, hogy Neuer egyedül kevés volt a MU ellen :(


amúgy szerintem foci nélkül lehet élni simán...de én nem tudom, és nem is akarom elképzelni azt a világot :P mivel magam is versenyszerűen sportoltam, és ma is sportolok, értékelem a kimagasló teljesítményt minden sportban. a foci meg a tetejébe látványos is :)

2011. ápr. 26. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem regelj egy foci fórumon, ott jobban megértenének...:)
2011. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!