Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem áll ki a férjem...

Miért nem áll ki a férjem mellettem?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy-két barátja, aki már megbántott. Az egyikkel már annyira nem tartják a kapcsolatot, szóval ez nem érdekel. A másik viszont igen. Mindig azt mondja, amikor megemlítem neki,hogy milyen rosszul esett nekem,hogy ezt meg azt mondta a srác rólam,hogy ő ezt most hogy mondja neki, stb.

Most pl. egy másik haverjával volt gond. Nagyon ritkán kérjük őket segítségre, de közben minden bulit mit tartunk. Az egyik srác, egyik nap eljött, megebédelt, majd segítség nélkül továbbállt, mondván másnap jön egész napra segíteni. Másnap eljött, kb. másfél órát dolgozott, megint megebédelt, elment. 3. napra ígérkezett, de el sem jött. Azt hiszem jogosan rágtam be. Péntek kártya volt nálunk és közöltem a férjemmel,hogy nem nagyon szeretném itt látni a srácot. Azzal jött,hogy ő hogy mondja meg neki, meg mit mondjon, meg milyen ciki. Mindig azzal érvel,hogy én sem mondanám a barátnőimnek. Pedig volt már rá példa. A kapcsolatunk elején a barátnőm pasija ok nélkül bunkó volt vele, rögtön szóltam a barátnőmnek,hogy ez szarul esett, nem értem miért csinálja, nem megyünk többet, ha ennyire nem kedveli stb. Mintha a saját pipogyaságát takarná azzal,hogy én sem mondanám meg.

Megkérdeztem tesóm, hogy mit gondol erről. Nem értette,hogy tényleg még szinte mi kellemetlenkedünk, amikor velünk voltak bunkók!

Most elment azzal a sráccal pár napra, aki az elején nem kedvelt. Ettől függetlenül pár hete küldtem neki egy üzenetet, mert műtötték a feleségét,hogy minden jót, meg szorítok és szóljonk,hogy mi van. Azóta nem írt vissza. Nekem kicsit ez is rosszul esik. Mondtam a férjemnek,hogy azért ha úgy alakul megemlítheti,hogy vártam volna egy választ, erre,hogy ő nem fogja mondani, meg mit mondjon stb.

Olyan, mintha nem állna ki mellettem. Soha egy szóval nem mondta meg neki,hogy nekem milyen rosszul esett, amiket anno mondott rólam. Én bárkivel szemben megvédeném a férjem. Ha barát, ha nem.

Vagy én gondolom rosszul? Komolyan néha olyan töketlennek érzem!


2011. júl. 17. 18:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én nem gondoltam,hogy tutyimutyinak fog nézni anno a barátnőm pasija, amikor bunkó volt a párommal. Megbántotta, én meg nem tűrtem el. Miért is kellene?

De akkor lehet csak én látom úgy,hogy ha egy számomra szeretett személyt bántanak, akkor kiállok mellette!

2011. júl. 17. 19:10
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem csak arra reagáltam, úgy,hogy a srác nem jött el segíteni,hanem,hogy a 3. nap nem is szólt. Meg még egy másik srác sem. Csak ha ezt tudjuk, akkor előre szereztünk volna más segítséget, de így szarban maradtunk. Azért nem hiszem,hogy ezt bárki csak úgy elnézi.
2011. júl. 17. 19:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Szivesség nem kötelezö!

Fizetett embert patogtathatsz ahogy tetszik.

2011. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kötelessége lenne a férjednek a barátaival szemben megvédenie téged.

Az én barátom amikor egyemre ment, összebarátkozott egy sráccal, aki mostanra a legjobb barátja lett.

Az a gyerek egy seggarc. Egyetemi party volt, és a csoportban az a srác is ott volt velünk, és... elég tiszteletlen és bunkó volt. A barátom egyből kiállt mellettem, azonnal szólt neki (még barátságosan), hogy jobb lenne, ha nem beszélne így velem.

Ha legközelebb előfordul, akkor keményebben is odaszól. Hiába a legjobb barátok.


Attól, hogy a férjed nem tekinti nagy dolognak, neked még rosszul esik, és ez a lényeg.

2011. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ja persze! Nem kötelező! Csak nekem alap,hogy szólok,ha nem tudok menni. Illetve az is,hogy ha azok a barátaim,akik engem mindig etettek-itattak segítséget kérnek, vagy csak alapból a barátaim segítséget kérnek, akkor megyek.

Bár úgy látszik,hogy csak én vagyok így bekötve!

2011. júl. 17. 19:21
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

19:20 vagyok

szerintem, ha megígér valaki valamit a barátainak, akkor aljas és mocsok dolog szarban hagyni őket. Jesszus, ezeknek a válaszolóknak nincs kultúrája??? Milyen dolog már segítséget ígérni aztán pedig tojni az ember fejére? Hát idáig jutottunk Magyarország... azért kell, hogy rosszul érezzük magunkat, mert haragszunk, hogy átvágtak...

2011. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyelj,a szitukba abszolút igazad van,de szerintem ne a férjedet cseszegesd,mond meg nyugodtan a véleményedet.De talán finomabban,kevésbé indulatosan,sokkal nagyobbat üt,mint ha látványosan ideges és mérges vagy,többet érsz el vele.A másik meg,hogy a mások előtti kibeszélést tényleg ne csináld,mert csak magadat alacsonyítod le és olyan embereket késztetsz vélemény nyilvánításra,akik ott sem voltak.
2011. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!