Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire szigorúak a...

Miért ennyire szigorúak a szüleim?

Figyelt kérdés
16 éves leszek októberbe,de a szüleim főleg anya úgy kezel mint egy 5évest.Pl. nem engedi,hogy a barátommal együtt aludjunk pedig mindent tud rólunk és a kapcsolatról(azt mondta anya,hogy ha eljegy a barátom akkor alhatunk együtt),nem akar elengedni ide-oda(persze olyan helyekre ahova nappal szeretnék menni kicsit,mint pl. város,barátomékhoz)ha vmit kell segíteni nekem azt egyből meg kell csinálni,de ha én szeretnék vmit akkor azt felejtsem el.
2011. júl. 17. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19:21 úgy értettem, hogy akik 40-50 éve voltak fiatalok, kicsit rosszul fogalmaztam. Amúgy utolsóval egyetértek. Csak mert mindent megtilt, és sehová sem engedi a gyerekét, attól a gyerek NEM lesz normálisabb, fegyelmezettebb stb. Aztán meg a szülő csodálkozik, hogy a csemetéje, mikor 18évesen kilöki úgy a világba, hogy még egy moziban sem volt egyedül, teljesen megbénul, és nem tudja mit csináljon. Nem jó a túl laza póráz, de a túl szoros sem.
2011. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk apa engedékenyebb, 16évesen ne várd az együtt alvást,nekem is csak apán keresztül sikerült elintézni a szilvesztert hogy barátomnál alhassak,közel 11hónap után/ti mennyi ideje vagytok együtt és voltatok már együtt minden szempontból???/,pedig tudja anya hogy mik történtek már, csak fél hogy nagymama lesz:)


egyszerűen félt és kész,ezt el kell fogadnod,amíg él így lesz,csak nem fogja a tudtodra adni miután kirepülsz:) úgyhogy legyetek türelmesek:)

17/L

2011. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!