Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb korkülönbség, szülők...

Nagyobb korkülönbség, szülők egy baráti társaságban, van esélyem, és hogyan?

Figyelt kérdés

A koromnál jóval érettebb, komolyabb gondolkodású, nem kicsapongó életet élő fiatal nő vagyok. Sajnos a tapasztalatok azt mutatják, valahogy nem jönnek össze a dolgaim a korban hozzám illő fiúkkal. Mostanában megismertem egy férfit, akivel furamód nem találkoztunk eddig, pedig a szüleink egy baráti társaságban vannak, nagyon jó viszonyban. Teljesen letaglózott, folyton ő jár az eszemben, és azt hiszem el tudnám vele képzelni... Csakhogy van köztük 14 év korkülönbség, egyetlen egyszer találkoztunk, és hiába tűnik úgy, mintha tetszenék neki, fogalmam sincs mit tegyek. Régen ajánlgatta már az Anyukája, és az enyém is, de máig nem gondoltam komolyan, csupán viccnek gondoltam a dolgot. Most viszont... Meséltem Édesanyámnak, mennyire szimpatikus, és milyen fiatalos, mennyire figyelmes, és a korkülönbségről, a szülők barátságáról szóló félelmeimről is.

Azt mondta, ez nem lehet akadály, ha gondolom próbáljam meg, mindegyikőjük ismeri, rendes srác, és illene hozzám. Az anyukájának is finoman megjegyeztem, hogy hol rejtegette eddig, aki szintén rávágta, hogy egy ideje facér már, mondta régebben is, hogy tessék megismerkedni vele. Szóval, úgy tűnik részükről rendben lenne a dolog. Kis segítségként szülőket felvilágosítottam, hátha "tesznek valamit az érdekemben", ismerjük az anyukákat... :)

Szóval a nagy kérdés, hogyan lépjek, ha egyáltalán így tegyek, hogy ne legyek túl közönséges.

23/L


2011. júl. 17. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy lépj, de nem nagy az a korkülönbség! Igaz, párja válogatja, de nem a korkülönbség a lényeg.
2011. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!