Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta? Többi lent!

Miért mondhatta? Többi lent!

Figyelt kérdés

Párom január óta dolgozik az új munkahelyén. Ott dolgozik a főnök lánya is aki 1-2 évvel idősebb a páromnál.

Történt a következő: összevesztünk a párommal tök apróságon csak a bolhából elefánt lett és szó szót követett mikor is azt mondta h az a csaj jobb nálam.


Ezek után mit gondoljak? Nagyon rossz azóta.


2011. júl. 18. 23:33
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Egyébként ma is kiabált velem mert engem meg nagyon bánt h ezt mondta. És ordibált h miért nem értem meg h neki nem tetszik.

Olyan üzletben dolgozom ahol sokan ismernek és vidéken így igen kínos mikor az úton kezdi emelgetni a hangját.

Szeretem az tart mellette de nem szívesen akarok így vele lakni.

2011. júl. 19. 17:28
 22/22 anonim ***** válasza:
Akkor te feltaláltad a fából vaskarikát.:-))) Szereted, az tart mellette, de nem akarsz vele együtt lakni, mert egy kibírhatatlan tahó, ami számodra egyre kínosabb. Tőlünk milyen tanácsot vársz ezek után?
2011. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!