Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta? Többi lent!

Miért mondhatta? Többi lent!

Figyelt kérdés

Párom január óta dolgozik az új munkahelyén. Ott dolgozik a főnök lánya is aki 1-2 évvel idősebb a páromnál.

Történt a következő: összevesztünk a párommal tök apróságon csak a bolhából elefánt lett és szó szót követett mikor is azt mondta h az a csaj jobb nálam.


Ezek után mit gondoljak? Nagyon rossz azóta.


2011. júl. 18. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Csodálkozom, hogy tudsz így egy férfi mellett maradni. Nem mondom, hogy most rögtön szakíts vele, de azt semmiképp sem ajánlom, hogy ne tedd meg.
2011. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
dobd ki, keress egy férfit. az ugyanis nem mondd ilyet egy nőnek, akit szeret. ez egy idióta.
2011. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szeretem és eddig tűrtem mert tudom idegesen mond olyat az ember amit máskor nem mondana. Igaz most megcáfolom magam mert én tudom magamról h akármilyen ideges lennék sose mondanék senkinek sem ilyeneket.

De nála nem az első eset h így beszél velem. De ezt most hallottam először h az a csaj...

Van neki pasija az is ott dolgozik. Mi lassan 2 éve vagyunk együtt, de egyre nehezebb vele. Én nem akarok úgy vele lakni h majd a szomszédok hallják amint igy beszél velem.

2011. júl. 19. 00:07
 14/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok: téged az zavar, mit gondolnak majd a szomszédok?? nem az, hogy megaláz? hát ne haragudj.....
2011. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azt már szerintem megtette. Nem tudom mit tegyek. Tényleg tetszik neki az a csaj??
2011. júl. 19. 00:17
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg tetszik neki. Különben egy kettőtök közti vitánál nem jutna eszébe. Az ilyen pasi először elveszi az önbizalmadat, aztán majd csal, ahogy akar, végül kidob, mert egy akarat nélküli báb vagy. Ne várd meg! Nemhogy ne költözz össze vele, hanem küldd el melegebb éghajlatra.
2011. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Durva.


ugy beszél veled mint egy kutyával de téged csak az érdekel hogy tetszik-e neki a másik csaj....hát gratulálok.

2011. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is dühében igazat mondott :) a bénája :) nem csak bunkó, hanem ostoba is.

Persze, nyilván megtetszett neki a főnök lánya, csak mivel semmi esélye nincs nála, ezért marad veled, és téged cseszeget. mert te vagy kéznél, és veled ezek szerint elég sok mindent megtehet. Ez kívülről így látszik. És ilyenkor nem kell ám elhinni azt, hogy azért van veled mert szeret téged. :) maradjunk annyiban hogy azért van veled, mert te hagyod neki, és mert még nem mentél az agyára, de előbb utóbb az agyára fogsz menni, és akkor kapsz majd még cifrább megjegyzéseket is, amit már ide se mersz majd leírni. Mert ez ilyen pasas.


De ha még nem elég meggyőző a beszólása, hogy az a csaj jobb nő nálad, akkor a többi veszekedéskor tett megjegyzése szerintem már az. Az hogy valaki ideges, nem mentesíti az alól hogy hogy beszél a társával. Legalábbis én nem hallgatnám az biztos.

2011. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, azért neked elég magas az ingerküszöböd kedves Kérdező. Ha nekem egy pasi olyat merne mondani, hogy a kurv@ anyámat, meg hogy dögöljek meg, akkor először irgalmatlanul pofán, aztán haladéktalanul kivágnám.

Kit érdekel, hogy tetszik-e neki a főnök lánya, vagy bárki más??? Ez az ember eredendően egy büdös tahó, akivel egy lakatlan szigeten sem akarnék semmiféle kapcsolatban lenni.

2011. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
basszus, tényleg tetszik neki. és ha nem ő, akkor majd lesz másik. Most komolyan: mégis min vacillálsz? De komolyan, mi jár az eszedben? Mi az, amit felhozol mentségére, ami miatt nem vágod ki? Nem kötekedés, tényleg érdekel, el nem tudom képzelni, egy felnőtt nőt mi tarthat egy megalázó, hazug kapcsolatban?
2011. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!