Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragudtam...

Szerintetek jogosan haragudtam meg apámra?

Figyelt kérdés

Tegnap este Facebookoztam, elmentem fürödni de elfelejtettem kilépni...:S amikor mentem vissza azt látom, hogy apám ül a gép előtt és nagyban nézi az üzeneteim, képeim... És hát éppen van rólam fent egy olyan kép amin vizipipázunk meg ilyenek....:S

De akkor buroltam ki igazán amikor azt a képet leste, hogy a parkban egy lány ül az ölemben és épp puszit adok neki :$

Mellesleg a barátnőm akivel 3 hete járok, de eszem ágában sincs bemutatni otthon apám miatt... elkezdett üvöltözni, hogy mi ez, többet nem találkozhatok sem azzal a r*bancal, sem az idóta drogos bandámmal <--(apám szavaival élve!)

Mire én azt mondtam, hogy ne kiabáljon, meg hogy rohadjon meg, hogy ilyen köcsög velem, nem érdekel, nem tilt el senkitől engem!!! Erre becsapta az ajtót és kiment... azóta hozzá sem szóltam. :@


2011. júl. 19. 15:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

képet nem én tettem ki csak meg vagyok jelölve rajta..:S

haverok egyeltalán nem zűrösek, havonta egyszer hétvégén összeülünk pipázni egyet..:)

2011. júl. 19. 16:11
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Azt mondjuk megértem, hogy megharagudtál apádra amiért megnézte az üzeneteid. De a képeket bárki láthatja, oké a te regisztrációdon keresztül nézte meg, de ugyanúgy megnézhette volna a sajátján is, ha van neki. Vagy épp bárki másén, mondjuk egy kollégájáén. Szóval ezen nem kellene haragudnod rá. Nem volt szép tőle, de tőled sem, hogy azt mondtad neki amit. Tudod, ő csak neked akar jót azzal, ha védeni próbál. Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy megértsd mennyire fontos vagy neki, és a szabályok nem azért vannak, mert neked akar ártani, hanem épp ellenkezőleg, mert védeni akar. Tipikus lázadó kamasz vagy, én is ilyen voltam. Csak én normálisan meg tudtam beszélni anyával a dolgot, kötöttünk egy kompromisszumot, és nem volt utána semmi probléma. Mindent meg lehet beszélni, csak akarni kell. A lányt mutasd be a szüleidnek. Ha megismerik akkor meg fog változni a véleményük. Beszéld meg apáddal a dolgot!

2011. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
15 éves kis tacskó koromban sem jutott volna eszembe apámnak azt mondani, hogy rohadjon meg. Pedig pokol volt a gyerekkorom többek között miatta. Szóval szép gyermek vagy te is.És az, hogy apád megnézte az üzeneteidet: Na és? Ha nem volt benne olyan nagyon titkos dolog, akkor mi van? Had nézze? Ha meg volt, magadra vess.
2011. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:))) De érdekes ezt így napra pontosan 4 év után visszaolvasni.
2015. júl. 19. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!