Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg a barátomra?

Figyelt kérdés
Állandóan a gép előtt ül, otthon alig csinál vmit. A gépezése miatt nem találkozzunk csak este 7 után állandóan. És nyáron is nem egyszer fordult elő h már 3-kor talizhatunk volna és 8 körül jött le. De a tegnapi az már sok volt. Azt mondta hamarabb kell elmennie mert segít az apukájának meg stb. és így együtt voltunk kb 2 órát. Aztán másnap kiderült h nem is ezek miatt ment haza, hanem gépezett este fél 11-ig és ezt is az anyukája mondta, nem ő vallotta be, ő azt mondta mindent megcsinált, közbe meg azonnal gépezett. Szerintetek? Am lassan 2 éve vagyunk együtt. 18/L
2010. nov. 7. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Én is ilyen vagyok, mondjuk nincs is barátnőm :D Amúgy hol ismertétek meg egymást?
2010. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
wow
2010. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
én is ilyen vagyok és nekem sincs komoly kapcsolatom, de nem is kell :D nem vagyok egy rómeó típus :D
2010. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Kocka a gyerek...
2010. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Köhm hát ha gondolod írj privatet mert én ugyanebben a helyzetbem voltam. Biztos tudok segíteni.
2010. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem látsz a szemedtől? Fontosabb a gép neki mint te! Miért vagy ilyen emberrel együtt? Vagy ha neked ez jó...hát élvezd.
2010. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is jogosan, én már biztos választás elé állítottam volna, és ha nem változtatott volna ezen a szokásán, szakítottam volna....
2010. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem dob fel a gondolat, hogy egy éretlen kölökkel jársz...:) Amúgy te nem szeretsz játszani? Össze lehetne egyeztetni a nézeteket, ha leülnétek együtt és nyomnátok egy meccset:P
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ő nem játszik, ez a baj hogy nem tudom vajon mit csinálhat.
2010. nov. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!