Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragudtam meg? . Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg? . Van egy kis lelkiismeret furdalásom emiatt.

Figyelt kérdés
a volt barátnőmmel pár hónapja minden nap csetelünk. Nagyon úgy volt, hogy újra össze fogunk jönni. Ma azonban ki volt rakva a szomorú jel a sts-ba s mikor kérdeztem akkor azt mondta, hogy nincs semmi baja vagy nem érdekes.(amúgy ez többször is előfordult)és megmondtam neki, hogy így nincs értelme, én mindent el szoktam mondani neki, ő meg majdnem semmit. Mondtam, hogy akkor jobb lesz ha nem beszélgetünk ennyit minden nap. Persze, ő jött a bocsánatkérésekkel meg, hogy ne haragudjak, de én így nem látom értelmét a sok beszélgetésnek. Vajon igazam volt?, mert most kezdem kicsit rosszul érezni magam emiatt.
2009. júl. 2. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez alapján nem volt igazad.
2009. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jha persze mindig volt vmi problémája mikor rákérdeztem. Utólag pl meg volt fenyegetve, azelőtt összeveszett a szüleivel, vagy egyik fiú nyomult rá s nem tudta, hogy koptassa le.
2009. júl. 2. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
szerintem se volt igazad.
2009. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert?...kicsit bővebb válasz jól fogna
2009. júl. 2. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt igazad. Van ilyen embertípus. Ő is ilyen. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarja elmondani Neked, hanem azt, hogy noszogatni kell miatta "naaaaaaam, lécci-lécci-lécci naaaaa mondmá eeeeeeee" stb, és akkor rávehető arra, hogy elmondja. Én se szeretem az ilyet, de tény, hogy sok ilyen ember van, de amúgy a lelke mélyén valahol arra vágyik, hogy megossza Veled (amennyiben tényleg olyan közel álltok egymáshoz).
2009. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt igazad!!!!!!

Ha valamit nem akar elmondani akkor nem!Bizonyára vannak barátnői,barátai akik ilyen esetben segítenek neki megoldani a problémákat!Mindenkinek vannak olyan dolgai amit nem szívesen oszt meg más emberekkel csak a legeslegjobb barátnőjével.Nem várhatod el tőle hogy beszámoljon minden lépéséről!Légy megértőbb vele és ne várd el hogy elmondjon mindent!

2009. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nem kell minden lépéséről, csak az ilyenekről ami fontosabb, az hogy kivel hova megy nem érdekel. Minden hónapban egyszer ha rákérdek vmire, s akkor se mondja el. S sztem fontos a bizalom is
2009. júl. 2. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem volt igazad. ez nem nagyon tartozik a bizalom témához. és ha már annyira a fontos dolgokról beszélünk, akkor a megértés is fontos. hogy te megértsd, hogy ha valami nem szeretne elmondani. könyörögj neki egy kicsit, de ha úgysem, akkor fogadd el. én sem szoktam mindent elmondani a barátomnak. van olyan dolog, amiről egyszerűen nincsen kedvem vele beszélni, ugyanakkor egy agyon jó barátnőmmel megbeszélem. ha jelzéseket tesz ki msnre, az jelentheti azt is, hogy most ne nagyon zavarják. szóval. szerintem sem volt jogos haragudnod rá, ha már ilyesmik miatt megharagudsz, ne is várd el, hogy fontosabb dolgokat megosszon veled.
2009. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsánatot kértem, mert mindenki azt mondta h nincs igazam. De akkor is ha megfenyegetik elmondhatná.
2009. júl. 2. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg igazad volt:D Ha úgy néz ki, hogy össze fogtok jönni, akkor mondja el. Én is ilyen vagyok, én neked adok igazat. Igaz, én is elvárom, hogy nyaggassanak, hogy mondjam el. Ha csak egyszer odavetik, hogy "mibajod?", akkor tuti nem mondom el:P Igenis faggassanak:D

AMúgy meg nem lehet, hogy csak te gondoltad úgy, hogy össze fogtok jönni? Lehet, hogy pont azért nem mondta el a dolgokat, mert olyan dologról van szó (pl. másik pasi), ami neked nem esne jól. De ezesetben szerintem azért kérdezz rá, hogy mit akar.

De én neked adok igazat(:

2009. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!