Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnek ezen valtoztatni?

Hogy tudnek ezen valtoztatni?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok.Nem szoktam tul sokat kolteni,de valahogy megis,ha megtetszik egy ruha szegyelek penzt kerni apukamtol es nem tudom,hogy miert.Olyan dolgok jarnak az eszemeb mint peldaul.hogy mit fog mondani.hogy mennyit koltok.Nagyon kedvesen szokott adni penzt,mindig joval tobbet,mint amennyit kerek,de nekem megis egy teher kerni tole penzt.Vajon miert van ez?
2011. júl. 19. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint min akarsz változtatni? Hogy ne szégyelld a pénzkérést? Egyébként meg szerintem ez a normális viselkedés, én is szégyellek bármire is is kell pénzt kérni. Legalább nem vagy egy kihasználós szemét majom. :)
2011. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a fiamon vettem észre,hogy nem mer kérni pénzt,pedig kell neki pár dolog.

Szerintem kérj nyugodtan,ha nem tud adni akkor fog szólni,hogy majd fizetéskor vagy ilyesmi.

Én szóltam a fiamnak ,hogy ha kell valami szóljon,mert nem tudhatom,hogy mit szeretne nagyon meg venni.

A te apukád is hasonlóan fogja le reagálni.

Hidd el ez nem szégyen,,ő az apukád és nem egy idegen!!

2011. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen ne szégyelld! Hiszen nem vagy kereső ember, honnan lenne pénzed, ha nem a szülőktől. Tanulj szépen, tedd a dolgod, és akkor nem kell azt érezned hogy meg sem érdemled mondjuk a szép új ruhát:)

És így van, ha éppen nem tud adni, úgyis meg fogja mondani.

2011. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszokat! :)
2011. júl. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!