Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anya lehet ennyire féltéken...

Az anya lehet ennyire féltékeny a saját lányára?

Figyelt kérdés

a lánya kövér volt,már elég jól lefogyott,nincs sok vissza neki,hogy szép vékony legyen,de amióta fogyózik az anya gyakran süt süteményt,zsíros kajákat főz,és ha a lány nem eszik belőle,hisztizek (az anya kövér) hogy mindig megmarad a kaja,és ki kell dobni, rohadt sok kaját főz le!

nem érdekli az anyát ,hogy a lány fogyózik,de a lány így sem eszik nagyon a kajákból amit az anya főz.

olyat is mondott a lányának,hogy a kis mell nem divat! nincs nagy melle a lánynak! az anyának hatalmassak vannak-de súlya is van bőven!!


azért van ez mert féltékeny a lányára? nem akarja h lefogyjon?


2011. júl. 19. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon zavaró hogy így írsz,mért nem lehet rendesen azt írni hogy pl:kövér voltam elég jól lefogytam,de anyukám..

alig lehet kivenni ebből mit írsz..



igen féltékeny!

2011. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem biztos, hogy az anya féltékeny, lehet, hogy a lány anorexiás, és ezért saját magát is meg az anyát is torzitva látja.


Nem ártana a lány és a anya méreteit (magasság, súly, körméterek) leirni, akkor azért reálisabb véleményeket lehetne kapni.

2011. júl. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondnám néki: muter, nem irigykedni kéne, hanem fogyóznia magának is!
2011. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

a lány 176cm 73kg

az anya 174cm 95 -100 kg között

2011. júl. 22. 10:11
 15/19 anonim válasza:

Szerintem is féltékeny vagy nem akarja, hogy lefogyjon.

De szerintem, ha mind2-en teltebbek támogatniuk kéne egymást. Pl. csinálhatnák együtt a fogyókúrát, vagy ha az anyuka nem szeretne fogyni, megbeszélhetné a lánnyal, hogy márpedig Ő szeretne és főzzön úgy, hogy neki is jó legyen.

Én is teltebb vagyok, az anyukám vékony. És ő segít nekem, hogy sikerüljön lefogynom. Olyan ételeket főz, és futni is eljár velem.

2011. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
az anyát nem érdekli a saját súlya!
2011. júl. 22. 15:39
 17/19 anonim válasza:
Értem..hát akkor viszont nem tudok mit mondani. :SS
2011. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet. Hajhaj, de még mennyire, hogy lehet! Sokkal ocsmányabb és büntetendő dolgokat is tudnak anyák a lányuk elleni esztelen féltékenységükben elkövetni.


A hisztirohamok idején tessék a lánynak ezt megmondani anyukának: "köszönöm, hogy főztél, de megkérlek, ha rám főzöl, akkor főzz kevesebbet, főzz egészségesebben - tudhanád, hogy fogyókúrázom! - ne tukmáld az ételt, és hagyd meg nekem, hogy én döntsem el, hogy mennyt eszek, mikor."


(Értsd: a te tested, az te akaratod, a te étvágyad a te melled nagysága stb. csakis rád tartozik, senki másra! Anyádra sem!)


Egyszer tessék elmondani ezt anyukának, gondosan. Utána pedig tessék a hisztijét azonnal ignorálni! Amikor hisztizik, otthagyni, nem törődni vele. Kőkeményen a saját szabályaidhoz tartani magadat és harcolni.

2013. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, és még jobban is. Nálunk ez ment: majd megnézem hogy fogsz kinézni 3 -5 x év múlva! Ilyen fenyegető hangon.

Azóta is jó az alakom. Mióta elköltöztem és anyám "visszább vett" azóta akármikor lát, elkezd tapogatni, amitől nekem a gyomrom felfordul.

De durvábbakat is csinált, amiket nem részleteznék.

Agyrém. Már jó ideje elköltöztem, de még mindíg "kísért" és cipelem magammal azt a sok szart, amit rámtukmált.

2013. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!