Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges lehet az, hogy egy...

Lehetséges lehet az, hogy egy anya féltékeny legyen a lánya boldogságára? és azért próbája megkeseríteni az életét, hogy ne legyen olyan boldog?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok.

Anyám elég sok mindenben korlátozza az életemet. Nem hordhatok szoknyát, mert ő nem szereti és akkor én sem szerethetem. Nem vehetek fel rövidnadrágot, mert az r.bancos. Munka/suli után egyből haza kell mennem, mert segíteni kell takarítani. Ha elmegyek valahova éjféltől tovább nem lehetek, mert akkor jön az utolsó busz és véletlenül sem maradhatok reggelig. Ha velem van a párom, akkor mindent megtesz azért, hogy ne töltsünk sok időt együtt. Mikor meg látja, hogy egy kicsit jobb kedvem van már is kitalál valamit, hogy letörje a jókedvemet? Miért csinálja ezt? Féltékenységből?


2011. ápr. 19. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy csak nem vesz felnőttszámba.
2011. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha 23 éves felnőtt nő vagy és ezt hagyod, az a te bajod.
2011. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elejét olvasva azt mondanám, hogy konzervatív. A közepénél, hogy nem normális. A végénél meg már sajnállak.

Lehet benne féltékenység, bár az öltözködésre nézve és a kimaradásra - éjfélre otthon legyél - inkább konzervatívnak mondanám. Mondjuk azt nem értem, hogy 23 évesen, miért nem maradhatnál -e 'kint' éjfél után?

Ha az ő 'gyerekkora' is ilyen volt, akkor szimplán annak a neveltetését gyakorolja rajtad is. Ezért meg ne hibáztasd. Neki az a példa és a megfelelő.

Próbálj meg beszélni vele, hogy felnőttél és szeretnél egy kis szabadságot a beleszólása nélkül. Főleg, hogy otthoni teendőkben segítesz neki. Egy szava sem lehet.

2011. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen, féltékeny a boldogságodra!

Az enyém azt csinálta az elején, hogy mindenfélét mesélt rólam a páromnak, hogy elvegye tőlem a kedvét.

Azóta elköltöztem, és sokkal jobb lett minden.

Ha meglátogatom és elkezdi, csak hazamegyek, pár napig nem keresem. Ez nagyon jól bevált :)

Ne hagyd magad, mert előbb-utóbb a párod is elmarja majd mellőled!

2011. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Kerdezo es 10:05os: Hogy lehet egy anya ennyire bunko???!!!!

Borzalmas hogy egy anya igy viselkedjen a gyermekevel.

2011. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos létezik,hogy féltékeny az anyukád...

Nem feltétlenül rád,hanem inkább a fiatalkori szituációkra,melyben most benne vagy.

Az a baj,hogy otthon laksz és ezzel ő vissza él.

Nálunk ugyan ez volt,mindig takarítanom kellet,meg minden,és nem volt arányban azzal,amit tőlük kaptam.

Én elköltöztem és most mondom,hogy neked is aktuális lenne.Én is 23 körül hagytam ott a szülői házat.

De csak azért ne költözz,mert menekülsz otthonról.Ez nagyon fontos,ha tényleg jó azzal a fiúval akkor menj!

2011. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan beteg édesanyád.Kérdezd meg mit csináltak ennyi éves korában vele a szülei.Lehet hogy tudat alatt másolja a saját életét a tiédre.Olyan ruhát veszel fel 23 évesen amilyenben jól érzed magad.Ne akarj megfelelni az anyádnak.Ha teheted költözz el.
2011. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. elköltöznék itthonról de sajnos nem megy. fősulira annak idején nem vettek fel így itthon maradtam. Most meg nincs annyi pénzem, hogy egy albérletet ki tudjak fizetni. Ami volt pénzem azt is odaadtam, hogy segítsek a szüleimnek. De azért havi 64ezerből elég nehéz fenntartani egy albérletet, kifizetni a számlákat és kajálni belőle. A párom szintén így van. Tervezzük jövőre az eljegyzést és az esküvőt de hogy utána hova költözünk azt nem tudom:( se nála nem jó se nálunk. de majd kiderül. csak anyumtól szabadulnék meg egy kicsit.
2011. ápr. 19. 10:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Boldog életet akarsz élni(főleg míg fiatal vagy)vagy hagyod magad korlátozni????
2011. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzatok külföldi munkával!!!!!!Akkor aztán leszakadhatsz anyukádról.....
2011. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!