Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek, hogy a párotok...

Éreztétek, hogy a párotok lesz a gyermeketek anyja/apja?

Figyelt kérdés
Mikor éreztétek? Másnál is éreztetek előtte ilyet?
2011. júl. 20. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan így nem éreztem. Azt éreztem, hogy jó apa, jó férj lenne, és szeretem őt. Ennyi.
2011. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igazából az a lényeg h egyszerre egy legyen és akkor később könnyű kikövetkeztetni.
2011. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Azt éreztem,hogy szeretnék töle egy gyereket.

Kettö lett belöle.

2011. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én minden nagy szerelmemnél éreztem ezt. Biztos romantikusan hangozna, hogy csak egyetlen férfinél, és ebből tudtam, hogy ő az igazi ... de nem. Háromszor voltam eddig nagyon szerelmes, és mindhármukat el tudtam képzelni gyermekeim apjának.
2011. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nálam meg pont az van,h előző kapcsolatomban nem éreztem ilyet,pedig szerelmes voltam,de annyit éreztem,h le tudnám vele élni az életemet. De most...már nagyon korán azt éreztem,h tőle szeretnék gyereket,és ő is ugyanezt mondta,és ő sem érzett előtte ilyet senkinél:)

Szóval azért kérdezem,h vajon ezt így megérezheti az ember valahogy,h vele lesz később közös gyereke:D

2011. júl. 20. 11:04
 6/17 anonim ***** válasza:

Vőlegényemnél érzem azt először, hogy jó apa és férj lenne. És, hogy tőle akarok majd gyereket. Fél év után éreztem ezt.


21 éves menyasszony.

2011. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11:05 vagyok. Vőlegényem is nálam érzett ilyet elsőnek, hogy tőlem akar gyereket. És már alig várja, hogy egy családot alapítsunk. Én is.
2011. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én a páromnál azt éreztem előszőr, hogy jó apa lenne, ( és jó apa, van egy 12 éves gyerkőce ) de még nem találkoztam vele, csak láttam rajta, hogy felelősségteljes, szerető apa, és ez be is igazolódott, és utána kezdtem érezni, hogy lehetne közös babánk.
2011. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:) És mennyi idő után jegyzett el? Amúgy nagyjából az emberek mennyi idő után jegyzik el egymást? Tudom,h nincs ilyen ,h optimális idő,de úgy kb. ?
2011. júl. 20. 11:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Volt pár kapcsolatom, mind több évig tartott, de egyiknél sem éreztem ezt. Aztán jött egy férfi, akivel beszélgettünk csupán (még csak nem is ilyesmi témáról, hiszen először találkoztunk) és valahogy mikor elváltunk átvillant rajtam, hogy ő lesz a férjem. Pedig akkor is már másfél éves kapcsolatban éltem, és szerettem az akkori párom. Aztán azzal a "beszélgetős férfivel" nem találkoztam bő 1 évig. Nem is láttam, eszembe sem jutott. Közben véget ért az akkori párkapcsolatom, abszolút nem miatta. És megint összefutottunk. Valahonnan felderengett, hogy ismerős ő nekem, de nem tudtam hova tenni. (valami eszméletlenül pocsék az arcmemóriám) Mikor már ott tartottunk, és megkérte a kezem, villant be, hogy ő az a bizonyos...... De nemet mondtam. Viszont nem adta fel, addig -addig "győzködött", mig a nemből igen nem lett. Ennek már lassan 10 éve, és azóta sem bántam meg. Pedig én mindig azt mondtam, hogy nem akarok férjet, mert nem akarok olyan házasságot, mint a szüleimnek volt.


Nem tudom másnál hogyan alakulnak az ilyen dolgok, nálam igy volt. Viszont az is igaz, hogy én sok mindent megmondok előre, és ezen már nem is csodálkozik senki.

2011. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!