Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbíznátok a párotokban? Mit...

Megbíznátok a párotokban? Mit gondolnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Ti megbíznátok a párotokban? Egész terhességem ideje alatt maszturbálnom kellett, mert a szexet kívántam, de hiába közeledtem páromhoz, Ő mindig visszautasított.

Munkaideje 15-kor befejeződik, de általában 22-kor esik haza, mert állítólag maszekol, mint autószerelő, pedig pénz sincsen belőle.

Mostanában azzal fenyegetőzik, amikor Anyumnál alszok, hogy Ő sem megy haza, mert minek? Pedig ha otthon vagyok, sem értékeli.

Ti mit gondolnátok a helyembe?


2011. júl. 21. 13:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A sexen nem csodálkozom,a párom velem sem volt hajlandó együtt lenni.

Az hogy munka uátn maszekol-e azt meg ki lehet deriteni.

2011. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Párom is maszekol,de mindíg van pénz belőle.Ha nincs,főleg egy autószerelőnek,akit helyben kifizetnek,akkor 1000% hogy kamuzik.
2011. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért nem látogatod meg néha? rögtön lebukna, vagy miért nem hívod telefonon. Ha ennyire nincs köztetek kommunikáció, mi lesz később.
2011. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nálunk sem volt olyan a szex, mint régen, de ettől függetlenül minden este összebújva aludtunk, ehhez ragaszkodott, mondván ő nem csak a p*námat szereti.


Nekem is az a furcsa, hogy maszekol, de pénz sehol...


Ezt meg kéne megbeszélnetek, nem?

2011. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

maszekol és nincs pénz? Akkor hogy gonosz legyek: kin maszekol? Plusz 7 órát dolgozgat naponta esetleg és nincs belőle havi 10.000 se?


Vagy legyünk pozitívak! Mi van ha meglepetésnek gyűjti mire megszületik a babátok? Ha elhiszed hogy ilyen!


Minek alszol anyudnál?? Nem a párod mellett van a helyed éjszakánként? néha néha oké de nem rendszeresen! Mert nekem annak tűnik ahogy írtad!

2011. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ritkán vagyok vészmadár, de nagyon furcsán viselkedik a párod. Akarta ő ezt a babát? Úgy viselkedik, mintha közötök sem lenne egymáshoz.. nem akar neked örömet okozni, nem akar látni téged, veled lenni, inkább menekül amerre lát. Maszekol, de nincs belőle pénz.. nos lehet, hogy tényleg dolgozik délután, majd este elveri a pénzét haverokra vagy egyéb elfoglaltságokra. Nekem ebből az egészből az jön le, nem elég érett az apasághoz, sőt a komoly kapcsolathoz sem, és illúzióban ringatod magad, ha azt hiszed, javulni fog a helyzet. Már csak azért van melletted, a szabadságvágya még nem győzte le a kötelességérzetét, de ez csak idő kérdése. Próbálj úgy készülni a következő időszakokra, hogyha egyedül maradsz se dőljön össze a világod..
2011. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Azt sem értem, ha rákérdezek, hogy hol volt, mindig azt mondja, hogy "hol lett volna ilyen mocskos ruhában?".

Én pénzt nem érzékelek.

Amikor haza jön fürdik, eszik, kezébe veszi a laptopot és elalszik. Aztán ha rákérdezek, hogy megígérte miért nem voltunk együtt, arra azt mondja, hogy mert hulla fáradt. De ha meg kérem, hogy tegye le a laptoppot, akkor azt mondja, már csak pár levele van.

Mi mindenből lehet rájönni, ha megcsal?

Milyen jeleket keressek?

Terhességem előtt is szerette sajnos, ha én kezdeményezek. 8 éve vagyunk együtt, ebből Ő csak az első 2 évben kezdeményezett 100%-osan, majd a következő 2 évben 50-50%, utána én kezdeményeztem sajna.

Én hódítsam vissza?

Ő azt mondja kíván, de túl fáradt, majd mindig elalszik.

Én meg azt nem értem, hogy hogyan lehetne, hogy Neki nincsen szüksége rá?

2011. júl. 21. 15:23
 18/21 A kérdező kommentje:

A város nagy, én autó nélkül közlekedem. Így elég nehéz kideríteni, hogy maszekol-e.

Ha hívom telefonon, akkor mindig kitalál valami hihetőt, hogy hol van. Van, hogy egy napra több helyszínt is mond.

A telefonszámlája havi 20 ezer, na ezt kiegyenlíti, de mindig mondja, hogy nehezen szedi össze rá.

Sajnos a kommunikáció már 2006-ban megromlott. Azóta egyre kevésbé akar meghallgatni. Az utóbbi másfél évben előfordul, hogy azt mondja, hogy csend legyen vagy a telefont simán kinyomja, ha beszélek Vele és Ő nem szeretné hallani.

Az összebújva alvásról annyit, hogy az első időkben, kb. 2 évig ment csak sajnos, hiába mondta azt kapcsolatunk elején, hogy ilyen kapcsolatról álmodott, utána már nem akart összebújni.

Meglepetésre nem készül, Ő nem ilyen fajta.

Amikor megismerkedtünk nekem jó menő vállalkozásom volt és Ő azt is irigyelte, amikor nekem több volt.

Nagyon ritkán alszok Anyumnál, kb. 2 havonta 2 napot.

Ez a Baba nem volt betervezve, de nem védekeztünk. Volt egy elhalt ikreterhességem és sokáig azt várta, hogy Neki mikor áll le a szivecskéje és azt mondogatta, hogy hiszi, ha már a kezében tartja.

Sajnos az utolsónak is igaza lehet, mert az utóbbi 2 évben otthon nem csinál meg semmi férfimunkát, hiába könyörgök. Azt mondja, hogy úgysem értékelném és Őt így nem érdekli. Pedig mondtam már Neki, ha megcsinálná büszke lennék rá, de nem.

2011. júl. 21. 16:47
 19/21 anonim ***** válasza:

16:47 ES KOMMENTED ELÉG ÉRDEKES!


Erre vállaltál babát? Egy jó kapcsolatot a gyerek megerősít egy rosszat még rosszabbá tesz!

Már rég megromlott a kommunikáció köztetek 2006 ban!!... 2011 van!!!

Hahhó!!

8 éve vagytok együtt 5 éve rossz a kommunikáció első 2 évben összebújós alvás volt meg szexben kezdeményezés? Utána nem?

Volt 2 jó évetek együtt, 1 év ami "elmegy" szinten működött!

ÉS 5 ÉV SZAR KOMMUNIKÁCIÓVAL? Úgy hogy leráz telefonban??

Ez valaminek a jele volt!


Kezdj el gyűjteni ha tudsz! Nem akarok vészmadár lenni de ezt a kapcsolatot semmi nem menti meg! Vagy beletörődsz hogy egy pár évig még így éldegéltek, vagy mész anyudhoz gyerekkel a pocakban vagy később már a karodon sajnos...

2011. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Akkor már a múltat sehogy nem tudom visszahozni?

Szerintetek egyre rosszabb lesz?

2011. júl. 21. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!