Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költöznétek így? Többi lent.

Költöznétek így? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fiatal pár vagyunk és össze szeretnénk költözni, a honap végén illetve augusztus elején.

De van egy kis gond. Részemről jönni akarnak családtagok és akad közte olyan is akit tizenéve nem láttam. Pont most mikor költöznék...


Költözzek így vagy várjam meg még mindenki elmegy???


2011. júl. 21. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt most nem értem...hova jönnének a családtagok?
2011. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

na ezt most nem értem.


nem ketten akartok összeköltözni, hanem gyertyatartót alkalmaznátok? he?

2011. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem úgy gondolta hogy látogatóba hozzá.
2011. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szüleinkkel lakunk még. Onnan mennénk albiba de részemről jönnek ide anyáékhoz rokonok. És nem tudom h nem ciki e akkor költözni?
2011. júl. 21. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Szólj nekik, hogy hozzanak melósruhát, és segítsenek!

No meg hozzanak ajándékot is lakásszentelőre, aztán ha kész vagytok csaptok egy nagy bulit!

(Én még listát is adnék a hiányzó háztartási gépekről!)

:D

2011. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egy-két órát tölts el velük, magyarázd el a helyzetet, biztosan megértik. Neked most a saját életed a legfontosabb.
2011. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettő nem függ össze. Attól, hogy összeköltöztök, még találkozhatsz a rokonaiddal (hacsak nem több 100 km-re akartok elmenni).

Sőt, ha nagyon kedvesek számodra, még magatokhoz (új helyre) is elhívhatjátok őket látogatóba :)

2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan költözzetek! :)
2011. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én simán megkérném őket, h segítsenek, de piát mindenképp hozzanak. Pezsit, és majd széttörjük az ajtón - mint ahogy a hajókat szokás szentelni. És azért az ajtóhoz vágjuk, mert azt utána könnyű takarítani :)
2011. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!