Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költöznétek anyós-apósék...

Költöznétek anyós-apósék melletti, házba szomszédnak?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem, miért?
2009. okt. 19. 10:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolatol függ és a szokásoktol
2009. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, ha állandóan átjárnának a kisbabához tanácsot adni, ellenben jól is jönne, hiszen nem kellene bölcsibe adni, lenne olyan aki vigyáz rá.

Szomszédba nem, de mondjuk 30 km-re igen.

2009. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem anyósékat, na de azért kell a tisztes távolság :)
2009. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon semmiképp sem, max. csak kényszermegoldásból ideiglenesen.

Engem zavaró lenne, ha állandóan "szem előtt" lennénk, saját családot szeretnék, ahová néha meghívjuk az anyósékat, de nem akarom, hogy a mindennapjaim része legyen.

Egyébként saját családomban van ilyenre példa és a következmények borzalmasak mindkét fél részéről. Persze ez család/emberfüggő.

2009. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Anyóséknál lakunk, külön emeleten, és a szomszéd meghalt éa 1 év múlva 18-19 millió lenne a ház, mert eladják. Sokkal olcsóbb lenne így a válság miatt, mint elvileg. Ezért jönne jól a ház, de viszont anyósék mellett... Nincs sok bajom velük, de akkor is. Én is ettől félek, hogy mindig átjönnének, mindennap találkozni stb.
2009. okt. 19. 10:50
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Soha, tényleg csak ha a híd alatt és eközt kéne választani. Én egy házban éltem velük, rendesen megkeserítették az életemet/életünket. Ha tisztes távolságban lettünk volna egymástól, a viszonyunk jó maradt volna, mint a költözés előtt. Beleszóltak a kislányom nevelésébe, és elkezdtek a férjem előtt pocskondiázni. (ez főleg anyósra értendő).

Szóval mégegyszer: SOHA

2009. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból együtt éltek,akkor jobb lesz a szomszédban.Ha normálisak,megértik,hogy vágytok magánéletre is,és meg lehet beszélni velük,hogy ne járkáljanak át.
2009. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Ha messzebbre nem tudtok, legalább költözzetek a szomszédba. az is jobb mint teljesen 1 portán lakni, aztán hátha adódik még vm TÁVOLABBI lehetőség!!!
2009. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt éltünk velük, hát nem volt jó, így nem szeretnék a szomszédba se lakni. A szomszéd városba lakunk, így pont jó:)
2009. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
...kedves előttem szóló...pont ez nem szokott működni.Nekem csak apósom van,de megkeserítette az életünket egyszer-kétszer.Miatta majdnem elhagytam a páromat(aki az ő tulajdon fia),úgyhogy Isten mentsen attól,hogy vele lakjak vagy a szomszédom legyen.Sőt éppen költözni készülünk a városból. :)
2009. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!