Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők akik tudják, hogy a...

A nők akik tudják, hogy a párjuk többször megcsalta őket, miért bocsájtanak meg mégis?

Figyelt kérdés

miért hiszik, hogy az ilyen férfi egy szerelem kedvéért kivetkőzhet magából, és hirtelen jellemes lesz azon túl?

Vannak pozitív példáitok?


Próbálom észhez téríteni a barátnőmet.Több, mint 2 éve jár a barátjával. Rögtön a kapcsolatuk elejétől fogva fél éven át csalta az exnővel (legyünk lojálisak, tegyük fel, hogy azért, mert túl gyorsan szakítottak, és a srác másnap már a barátnőmmel volt, így nem dolgozta fel még a régit).

ok, ez megtörtént. fél év után vége lett a viszonynak, de a tag további fél éven át hazudozott, hogy ő sosem tenne ilyen (barátnőm érezte, hogy valami nem stimmel).

aztán bevallotta végül, volt sírás, megbocsájtás.

eltelt egy év, a pasi meghazudtolva önmagát, hűséges volt.

aztán a minap sétáltam, és láttam a srácot egy másik lánnyal (csókolóztak, még csak félre sem lehetett érteni).

elmondtam a barátnőmnek, aki nem hitte el.

hazug q-nak nevezett, és nem veszi fel a telefont.

tudom, hogy előbb-utóbb kiderül, ha más is látta őket...

de nem értem.

ezek után, amit vele tett, hogy bízhat még benne tovább?


2011. júl. 22. 01:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem párom eddig minden minden barátnőjét megcsalta. Én ezt tudtam, így jöttem vele össze. 4 éve vunk együtt. Nem tudok róla h megcsalt vna, ha mégis olyan jól csinálja, h nem isérdekel. Tudom az összes e-mail jelszavát, mindent, telefonjaihoz bármikor hozzáférek. mjuk még egyszer sem kutattam ezekben. Ha csörög telója, én vok hozzá közel, felveszem, semmi gyanús jel, semmi. Mindig megmondja hol van, kivel, mikor jön. Nem jár nélkülem sehova csak dolgozni. Nem azt mondom, h egy csoda nő vok, de lehet h betörtem, avagy magától megkomolyodott, végülis már közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz.
2011. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%

Először is szégyelld, hogy árulkodsz. Aki ilyet tesz, azt sosem a jószándék vezeti, csupán a szarkavarás.

Minden, érted minden nőnek szüksége van arra, hogy elhitessenek vele valami szebbet-jobbat, mint a valóság. Ha nem így lenne, nem kellene udvarláskor mindig rátennünk egy lapáttal, nem kellene örökké szajkóznunk szavakat, amelyeket úgy gondolunk, de a nők hallani akarják... mert kicsit becsapják magukat. Te is így vagy ezzel, ha magadba nézel. Ezért szemétség egy nőnek ilyet mondani. Te nem jót tettél vele, hanem otromba módon beleokádtál az ő álomvilágába, ami neki olyan fontos, amit ő kicsi lány korától nevel és építget magában. Még akkor is, ha nem teljesen igaz. Ezért utál téged.AMúgy mit tudod te, hogy mennyire szereti őt a barátja. ha mindent megad neki, és mellette kalandozik, akkor kinek vét vele...?

2011. júl. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

az a probléma, hogy nem ad meg neki mindent.

sokszor sírt nekem a barátnőm, hogy ilyeneket mondott neki, hogy "szeretlek, de a volt csajomnak jobb volt a melle" - és hasonlók.

rengetegszer megbántja hasonlókkal, én pedig jót akarok neki, azt akarom, hogy az a boldog lány legyen, aki régen volt, nem ez a letört, sírós, depressziós valaki, aki lett.

csak sajnos elvakultan hisz a srácnak.

de ha tegyük fel, a te haveroddal bánna gonoszul egy csaj, akkor hagynád? csak néznéd, hogy neki rossz?

nem tudom, szerintem a barátság pont az őszinteségről szól.

de hogy a mai világban "sz.rkavarás"-nak mondják, ha valaki őszinte, az nekem kicsit meredek.

2011. júl. 22. 01:56
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
én is bocsájttam meg fiúnak,mert szerettem,na meg minél idősebb az ember annál kevésbé tud elszakadni,mert nem akar egyedül maradni.tiniként még én is dobáltam a pasikat,mert tudtam ráérek,de idővel már úgy voltam inkább adok egy újjabb esélyt,na meg sajna kapcsolatfüggő letem és akit szeretek nem tudok elhagyni,még ha boldogtalan is vagyok mellette,mert az az egy nyugtat h. legalább velem van és van kihez bújni
2011. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Hát pedig sztem sem jó az ilyenbe beleavatkozni. Van igaza az előzőnek. Én sem tenném. Láttam amit láttam, de hallgatnék, mint a sír.

Amúgy: TE nem tudsz semmit sem tenni, ha ő elfogadja ezt a szitut, akkor meg is érdemli. Mondana nekem ilyet a pasim, h az ex nőjének jobb a melle, tuti a lába nem érné a fölet, ne vicceljünk. Ha elviseli, akkor neked ehhez sajnos nincs közöd, és beleszólásod sincs. Csak a rossz lehetsz.

2011. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

erre én is rájöttem, hogy engem csak átkozni fog.

bele is törődtem, hogy továbbra is az álomvilágába akarja ringatni magát. szíve joga.

de meg akarom tudni, ez minek, kinek jó?

hogy a fejét a homokba dugja, mint 1 strucc.

én mindig tudni akarom az igazat, akkorr is, ha fáj.

itt hibáztam, magamból indultam ki, hogy adott esetben én bizony tudni akarnám.

de ugye, különbözünk.

2011. júl. 22. 02:03
 7/17 A kérdező kommentje:

de, nem arra vagyok kíváncsi, hogy helyesen tettem-e, amit tettem.

én helyesnek érzem, véleményektől függetlenül.

én a hasonló helyzetűekre vagyok kíváncsi, az ő miért-jeikre.

miért néznek el valakinek mindent, hagyják magukat megalázni, hagyják, hogy tönkremenjen az életük.

számomra felfoghatatlan.

tényleg, egy ilyen Pár is ennyit ér, hogy tömérdek időt áldozz miatta, hagyd, hogy bántson?

2011. júl. 22. 02:07
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem vunk egyformák...

Én pl olyan vok, h engem nem feltétlen zavarna ha megcsalna, mmint ha nem egy nővel folyamatosan, mert az viszony, az zavarna, de egyszer-egyszer egy nő nem gáz, de nem akarnám tudni. Nekem ilyet senki ne mondjon el. Azért jó, mert amit nem tudsz, azon nem agyalsz, nem igaz???? Plusz: ha valaki elmondja az a hapsi legyen, mert bűntudata van. Ha meg nincs neki, legyen driszkét h ne jöjjek rá. HA meg nincs is bűntudata és olyan hülye is, h úgy intézze h rájöhessek, akkor meg útilapu.

2011. júl. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Aztán, ha kiderül, hogy tudtál róla, de nem szóltál, akkor még nagyobb szemétnek hord el. Igenis jól tetted, hogy szóltál. Sosem értettem az ilyen gyökereknek miért kell állandó barátnő, lógassa a kis kukij@t minden lukba bele, ahova beengedik, de ne alázzon porig valakit, aki hisz benne. A csaj meg valóban ostoba, ha így reagál a jó szándékodra. Majd ha nem Jankót kap a palijától, hanem kankót, akkor rájön, hogy igazat mondtál.
2011. júl. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Ja, bocs, most látom, nem ez érdekel. Azt, hogy miért tűrik el, nem tudom.
2011. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!