Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzitek, párotok mennyire...

Hogy érzitek, párotok mennyire értikeli, hogy igyekeztek főzni rendszeresen és amennyire tőled tellik igyekszel jól csinálni?

Figyelt kérdés

Én néha nem tudok eligazodni, van mikor megdícséri ez finom lett, stb... máskor meg olyan kijelentései vannak, hogy a főzés nem nagy dolog, stb... és akkor úgy érzem lenézi...

Mikor összekerültünk nem igen tudtam főzni, együtt létünk alatt tanultam meg, nem mondanám, hogy jól tudok főzni, de nem is rosszul, minden ehető, és van íze. Meg is eszik mindent. Lehet ezzel be kéne érnem?

Nem egy házias típus, de segít ha kell, s nem esik le akkor sem a karika gyűrű az újjától ha csinálni kell, de magától ritkán jön neki...


Néha jól esne, hogy jobban elismerné az igyekezetem, főleg úgy hogy van már két gyereke (elvált), és akkor már egy egész családot kell ellátni, ami nem is az enyém :S


25L


2011. júl. 22. 09:06
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
az utóbbi sor nem állandó, amikor ugye jönnek a gyerekek... saját babánk most van úton, 14hetes a pocakomban :-)
2011. júl. 22. 09:08
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az elején mondogatta, hogy nem olyan mint az édesanyjáé...na párszor haza is küldtem, hogy akkor egyen ott:D

Mi jövőben költözünk össze, akkor kiderül:)

Egyébként gyakorlatilag éltünk már együtt...volt alkalmam részesülni dicséretben és kommentben, megbántani nem bántott meg a főztömmel kapcsolatosan. Ha valamit kritizál akkor mondom neki, hogy álljon oda és csinálja jobban. Ezzel kész a veszekedés.

4 év együttlétünk alatt egyszer csinált bundáskenyeret, itt kimerült a főzés tudománya.:D

Szerencsére a párom azért besegit ha kérem, zöldséget pucolni, kavargatni stb...

21-L

2011. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igyekszem főzni rendszeresen!:) De tényleg. Nincs rá időm. Heti egy,max. két főzés fér bele. A párom nem is hiányolja. Szerencsére, anyuk minden nap főz és többször meghív bennünket, de van kajajegyünk is. Ha én főzök, akkor általában vasárnap, és az keddig még elég!

De nálunk azt ismeri el,ha tudok főzni,mert tudja,hogy elég sokat dolgozom, és átlagban este hétkor tudok belekezdeni. Ő ilyen típusú,hogy megköszöni,hogy kitakarítottam a házat!:)

2011. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami kaja extra jól sikerül azt megdicséri,egyébként nem nagyon,nem is várom el hogy minden nap dicsérgesse.

A takaritás ugy van hogy mostmár természetesnek veszi hogy rend van,amikor ősszejöttünk iszonyu kupis voltam,rendetlen akkor ő takaritott itthon.

Mostmár néha segit csak,nem kérésből hanem magától.

Elégedett azzal ami itthon várja nekem ez elég.

2011. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Én abszolút nem érzem, hogy értékelné, pedig kellene, mert nem nagyon él olyan ember ezen a bolygón aki nálam jobban utál főzni, mégis minden nap megteszem, ráadásul nem is mindegy mit főzök, mert elég finnyagép, de tényleg, még a kaja színe se mindegy, ha valami nem tetszik neki, meg sem kóstolja. :(
2011. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Általában megdicséri, ha valami nem tetszik neki, óvatosan megjegyzi, hogy mi a baj ^^
2011. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem ezzel be kéne érned, ha megeszi akkor már biztos hogy jót főztél... ki enne meg olyat ami rossz?


Nálunk mondjuk nincs ilyen hogy mindent én főzök, mert ha húst akar a barátom akkor azt neki kell megcsinálnia, és szinte mindig azt akar... én csak tésztát tudok főzni, nekem az elég. Szóval mondhatnám hogy külön főzünk.

2011. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Ö dolgozni jár minden nap értünk-nekünk én sem köszönöm meg ezt neki minden nap.Èn megfözök ö megeszi ennyi.
2011. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Hm, hát akkor a pasik már csak ilyenek? :P


Meg azért néha én gondolom úgy hogy olyan szempontból szerencsés vagyok vele, hogy ha nincs valamiért kaja, vagy ilyesmi, akkor sincs hiszti, meg semmi... néha hallok 1-2kolléganőt hogy még mennyivel rémesebb pasik vannak...


Mi nők meg mégis csak törjük magunkat, mert szeretjük őket, meg akarunk nekik felelni..?

2011. júl. 22. 09:20
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Első 9:13 vagyok és bocs az off-ért, de az utolsó hozzászólóra reagálnék: én azért időnként elmondom neki, hogy mennyire értékelem a munkáját. Magamból indulok ki, mert nekem is jól esne. Azt hinné az ember, hogy a pozitív példa ragadós.
2011. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!