Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig azoknak van...

Miért mindig azoknak van szerencséjük akik megcsalják a párjukat vagy nem becsülik meg őket?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy a környezetemben és tapasztalataim szerint is akik becsületesek és őszinték a párjukkal, azoknak soha semmi nem jön össze, és mindig lapátra tesznek :S

Bezzeg akik összevissza csalják a pasijukat/barátnőjüket vagy "csak" pusztán nem becsülik meg őket, azoknak minden összejön :/


Például engem nem becsült meg a pasim, el is hagyott, és már van barátnője ... tök boldog, én meg boldogtalan vagyok még mindig.

"Barátnőm" megcsalta a pasiját, meg is bocsájtott neki a pasi és minden rendben van a kapcsolatukban, mintha semmi nem történt volna.

Egyik ismerősöm megcsalta a pasiját, aztán akivel megcsalta azzal jött össze, őt nem becsülte meg, el is hagyta, és most van egy harmadik akivel már több mint 1 éve együtt van, és minden oké, szeretik egymást.

A másik két exe még mindig boldogtalan.


Lehet hogy irigynek tűnök, és nem hazudok, az is vagyok, mert nekem soha semmi nem jön össze :/

Ezek a gerinctelen emberek annyira szerencsések, lehet nem éri meg becsületesnek és őszintének lenni?


22/L


2011. júl. 22. 15:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem valószínűbb, hogy azért vehetik semmibe a párjukat, mert úgyis válogathatnak, vagy még így is megérik. Vagy éppen a párjuk ilyen szánalmas.
2011. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!