Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok/férjetek is állandóa...

A párotok/férjetek is állandóan "szellent" a szobába?

Figyelt kérdés

Nálunk ez állandó téma, mert a Párom úgy viselkedik mint egy malac, böfög, f.ingik... És nem napi 1-2-3 x i dologról van szó.

Vagy csak engem zavar?! 24/N


2011. júl. 22. 15:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
39%
Te sosem csinálod? Csináld vele és mindjárt toleránsabb leszel. A férfi ilyen, egyébként aminek ki kell gyünni, annak ki kell gyünni.
2011. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
64%
Engem is zavarna, ha tényleg sokszor csinálná... Napi 1-2x még jó, hagyjuk, de azért többször.. :/
2011. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy férfi, még nyugodtan lehet tekintettel a többi emberre is...


(Pl. én apám akkor is odafingik, amikor épp eszek.. hát ez no comment..)

2011. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Evés közben sem zavartatja magát...
2011. júl. 22. 15:34
 5/53 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom van hogy egy este alatt kb 20szor fingik, és az sem zavarja őt, hogyha épp hátulról átölelem. Nah akkor fogom és mondom neki hogy mekkora egy bunkó vagy és elfordulok. Undorító egy dolog! Én 6 év alatt egyetlen egyszer nem fingottam előtte! És nem is fogok! Nem igaz hogyha a nők vissza tudják tartani vagy elintézik máshogy akkor a pasik miért képtelenek rá?

Az összes aki ezt csinálja egy disznó!

2011. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
93%

Régebbi pasim is ezt csinálta, elég idegesítő. Nem azzal van a baj, ha becsúszik néha, hanem azzal, hogy amikor ettünk, én még be se fejeztem, ő meg felállt az asztaltól és közvetlen mellettem rákezdte ezeket. Aztán jött az öccse és ugyanúgy. Egyszer-kétszer kifakadtam már, hogy ha még egy büfögést meghallok, ez alatt az étkezés alatt, idehányok...


Azóta rájöttem, hogy ahol ez családilag így szokás, ott nem lehet "beavatkozni", így vannak szocializálva. Ha valaki huszonéves korára nem tanulta meg (tanították meg) a kulturált viselkedést, már nem fogja. :(

2011. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk ez természetes. Azért szoktunk egymásra morogni, ha épp nem illatos a dolog, de hát mutass valakit, akinek illatos...
2011. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
93%

Az enyém sem zavartatja magát evés közben sem!

Épp eszek, bejön a konyhába, háttal áll nekem tőlem 30 cm-re épp belenéz a hűtőbe és befingik kb az orrom alá! Annyira utálom ezt a szokást!

De amúgy az sem zavarja, hogyha az anyja, én és a 2 huga társaságában vagyunk,akkor is simán szétfingik mindent! pffejj

2011. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
72%

Mi , otthon egymás előtt is.

Semmi extra, néha jókat poénkodunk, hogy "micsoda illat"...:D

Ha valakivel együtt élsz, ennek természetesnek kellene lennie. Prűd dolognak tartom, hogy "mi egymás előtt SOHA"!

Ez nem titkos, vagy tabu téma.

Társaságban, munkahelyen más, ott nyilván nem fogok látványosan (hallásosan) eregetni :D

2011. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
82%

A férjem is fesztelenűl teszi,már sokszor kértem,hogy ne csinálja,mert elegem van ebből.

MOst már az óvodás kisfiúnk is levette a mintát ...váááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!