Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt elérni, hogy...

Hogyan lehet azt elérni, hogy egy anyós megszeresse a fia választottját?

Figyelt kérdés
Pl ismerek olyan páros ahol a lány 15, a fiú 16 volt mikor összejöttek. Most már 22 ill. 23 évesek, és az anyós szinte lányaként szereti a lányt. Kiscicámnak, picikémnek hívja, még jobban kiáll a lány mellett 1-2 veszekedés esetén, mint a saját fia mellett. Min múlik, hogy ennyire megszerette őt az anyós?
2011. júl. 22. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az anyóson és a menyen.
2011. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Az anyós jellemétől.
2011. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
hát nemtudom nálunk minden barátnőmet örmell fogadták és ha vita volt köztünk akkor oda áltak ahova ők gondolták egyikünket se védték különösebben. a 2,5 évig tarto kapcsolatomba szinte családtagként kezelték már a csajt a már hetes kapcsolatokba is tökjol megvoltak egymással...szerintem ez az anyos jellemén mulik mert pl anyuval nehéz rosszba lenni szerintem nincs olyan ember akire aztmondaná h na őt nem bírom. apu megmondja amit gondol de kb ugyanaz az értékrendünk szal akit hazaviszek azokat mindig szerették. és nemtudom szerintem engem is mindenhol jol fogadtak az anyosok...vagyis sose hallotam vissza h nem birtak volna
2011. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!