Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyós miért akarnak beleszó...

Az anyós miért akarnak beleszólni mindenbe? Miért nem tudja elfogadni a gyereke választottját? Miért nem bírják felfogni, elfogadni hogy már külön életünk van, és nem szólhat bele a döntéseinkbe? Valaha megváltozik egy anyós?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 12:03
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
akarnak helyett akar :D
2010. febr. 3. 12:04
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a kezdettől ilyen az anyósod akkor mindig is ilyen marad..Ez ellen a legjobb megoldás,hogy minél messzebb lakni tőle..Nem kell vele egy fedél alatt élni,és nem keseríti meg az életedet..
2010. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Az anyósokkal nagyon vigyázni kell.Nagy tisztelettel kell hozzájuk állni, mert a legkisebb ellenszenvet is észreveszik és akkor bizony robban a bomba!

Szóljon bele, amibe akar, de nem kell okvetlen úgy csinálni mindent, ahogy mondja. El kell engedni a füled mellett és, ha látja, hogy az 1000. próbálkozása után is magatokra hallgattok, akkor leáll. Hogy miért nem fogad el?Mert a férjed neked teszi le az asztalra a pénzt, téged puszil meg, stb.

Persze vannak kivételek. vannak teljesen elviselhetetlen, megváltoztathatatlan és gonosz anyósok is és angyalok is.DE! Menyben, vőben ugyanúgy. Mielőtt elitélnénk párunk anyját érdemes előtte magunkba is nézni.

2010. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%

Mert anyós. És ilyen a jelleme.


(12.10-nek: könnyű mondani, bárcsak lenne lehetőség elköltözni...)

2010. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is érdemes magunkba is körülnézni, amúgy is, de az anyós attól anyós, és nem változik meg, és nem mindig van összefüggés azzal, ami nálunk "belül" van. :) Anyós csak azért ilyen, mert elvetted a fiát.

12.12

2010. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
altalaban az anyosok ilyenek feltik a gyermekuket foleg ha az fiu. Mivel a legjobbat akarjak a gyermekuknek es van egy fix idealjuk, es ha ebbe a valasztott egyen nem fer bele vmi oknal fogva akkor jonnek a gondok. De ez anyostol fugg. Mondjuk a mennyek sem artatlan baranyok. a mi csaladunkban a menny a gaz, en nem az anyos vagyok hanem a sogorno, de volt szerencsem tesomekkal lakni, jobban mondva ok laktak nalam, hat abbol a csajbol annyi boven is eleg volt. engem pl nem erdekel h mit csinalnak, meg anyum sem, de nem szeretem amikor a felelotlen viselkedesuk miatt penzt kunyeralnak mert eppen nem birjak a hetvegi bevasarlast megoldani. Akkor igen is bele kell szolni. MAsreszt sokszor osszebutorozas van es abbol konfliktusok vannak hisz menny szeretne a kozos eletet sajat elkepzeles szerint elni azonban a lakas nem az ove es ott az anyos aki utban van es beleszol. Azert a sajat lakasaban az anyosnak joga van azt csinalni amit akar es a mennynek kell meghuznia magat es nyelni meg ha nem is tetszik, vagy lehet albiba kotlozni es onellato lenni.
2010. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

mindig bele kell gondolni az anyósok szemszögébe is.

az én agyósom borzasztó agyament dolgokra képes, DE és itt a lényeg! mindig jó a szándéka. néha kiakadok rá, akkor mindig erre gondolok, hogy jót akar. és hát a férjem anyukája és fájna neki, ha nem úgy állnék hozzá, mint ahogy nekem is rosszul esne, ha ő nem úgy állna az én szüleimhez.

sok - sok türelem kell! ja igen és a távolság valóban sokat segít!

2010. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
12:10 szerencsére már külön lakunk ...ő 3telekkel odébb..de még így is átjön és magyaráz....3évig laktunk együtt vele...elég is volt....
2010. febr. 3. 12:16
 9/38 A kérdező kommentje:
Tudom én, hogy nem vagyok egy angyal :D ...de néha amit csinál az már nekem nagyon sok...De tartani kell a szám...mert elküldeném valahova legszivesebben...csak félek egyszer kiborul a bili és nemrakja zsebre amit kap
2010. febr. 3. 12:19
 10/38 A kérdező kommentje:
12:11 1000.probálkozás már régen megvolt...de még most se fogja fel...
2010. febr. 3. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!