Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Alicia nevrol mit gondoltok?

Az Alicia nevrol mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Alicia es Alíciakent is bejegyeztetheto. Ha van valamilyen rovid, egyszeru nev, ami tetszik nektek, szivesen vennek mas javaslatokat. Masodik utonevnek kellene. Nem gyereknek, hanem nekem. Kettos allampolgarkent olyan nevet szeretnek, ami mind angolul, mind magyarul letezik. Nem kell, hogy egyformak legyenek mindket nyelven, csak legyen lefordithato a nev.
2011. júl. 22. 17:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
5%
Mért most nincs neved?
2011. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
37%

Boccs,de én külföldön élek Zsófia vagyok aki nem tudja kimondani Sofiának hív.Hivatalban meg ott áll az okiraton.

Neked mi a baj a neveddel?

2011. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nagyon tetszik. :) Ha egyszer lesz kislányom ezt a nevet fogja kapni másodikként.


Nekem még tetszik a Patrícia, Norina (Nóra a magyar megfelelője), Miléna, Tamara.

2011. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. Csak azt vedd figyelembe, hogy máshogy kell ejteni itthon, és máshogy angol nyelvterületen. De amúgy szerintem ez szép név, az meg külön tetszik, hogy írásra azonos mindkét országban, még ha kiejtésre más is. Ilyen szempontból tökéletes a te esetedben :)

Nekem van egy nagy favoritom még, az a Kendra, amit szintén lehet itthon is anyakönyveztetni, és mivel magyarul is úgy ejtjük, ahogy angolul, így még csak át sem kell írni, eredeti alakjában használható.

2011. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Még a Kendra névről annyit, hogy ez egy óangol név, és a jelentése: bölcs, okos. Már csak ezért is nagyon tetszik :)
2011. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
36%
Alicia nem jó, legyél Zsuzsanna alias Susan
2011. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom a nevemmel. Csak masodik keresztnevet keresek...az elsot megtartom. Nincs masodik keresztnevem es azt akarok hozzaadni a nevemhez. Ennyirol van szo. Ez semmibe sem kerul, mert a nevem ugyis megvaltozna (vezeteknev - ferjem nevet veszem fel), igy ez nem kerul kulon penzbe.
2011. júl. 22. 17:57
 8/38 A kérdező kommentje:
Kendra - ez szerintem nagyon ribizli kategorianak szamit itt, ha erted, hogy mire gondolok. De megertem, ha tetszik, de en nem vagyok egy Kendra tipus.
2011. júl. 22. 17:59
 9/38 anonim ***** válasza:
60%
Aki ide ír miért nem olvassa el rendesen amit ír a Kérdező? Ezt soha nem értem...
2011. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
De en nem Magyarorszagon elek - ahogy mar irtam.
2011. júl. 22. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!