Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan visszamegyünk az...

Lassan visszamegyünk az oviba? Hova vezet ez a viselkedés? Vagy nem is nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja történt, hogy bementem a boltba(faluban lakunk), és ott álltak a párom rokonai a bolt előtt, de annyira elgondolkoztam valamin, hogy nem vettem észre, mikor kijöttem, még akkor is ott voltak, és mintha épp akkor jöttek volna(legalábbis én akkor ezt gondoltam) természetesen köszöntem.

Nekik szemmel láthatólag volt valami bajuk, de hát most mit csináljak, biztos rossz napjuk van, nem érdekelt kül képpen.

Viszont azóta nagyon sokszor hallottam, hogy én egy büdös paraszt vagyok, aki nem tud köszönni. (azóta számtalanszor találkoztunk, mindig köszöntem, és nem értettem, hogy mi a bajuk, most jöttem csak rá)

Tegnap egy fiatalabb rokonnal futottam össze, aki elkezdett a hátam mögött pluszba olyan dolgokat is terjesztgetni, h csalom a barátom, meg a háta mögött teszem a szépet mindenkinek, és utánakiabáltam, h szálljon le a magaslóról, fejezze be már ezt a szánalmas gyerekes viselkedést, erre ő, h vigyázzak, nehogy kitépje a hajam, mire én, tépd ki a sajátod, és foglalkozz a saját dolgoddal.

Tudom, hogy nem kellett volna felvennem, de nagyon felidegesített.

Most mit csináljak? Bocsánatot nem fogok kérni azért, mert gondolkoztam, és nem azt lestem, hogy ki van a környezetemben, hiszen rá 2 percre köszöntem,

Szerintetek mi a teendő?


2011. júl. 22. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teged meglep? Irtad, hogy falu. Falun ilyenek az emberek. En is falusi vagyok, jol tudom, hogy miket kitalalnak az emberre es annak csak 1 kis reszet hallod vissza...semmit ne tegyel, meg szamtalan ilyen lesz es el kell engedni a fuled mellett.
2011. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is falusi vagyok... Semmit sem tudsz tenni, ezek ilyenek. Én úgy oldom meg, hogy nem jövök össze olyan fiúkkal, akik itt laknak. Így pont nem érdekel, hogy mit mondanak...
2011. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ne állj le velük vitatkozni fölösleges lesüllyedni a szintjükre és még okot is adnál a pletykálkodásra.

Ha nem is köszöntél oda akkor is mi van semmi, köszönjenek akkor ők előre.

2011. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már 3 éve együtt vagyunk a barátommal, és eddig soha nem volt semmilyen vita, vagy összezördülés.
2011. júl. 22. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
és a párod hagyja?szerintem ha szeret ki kell állnia melletted!!
2011. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

dettó. nálunk is mikor ideköltöztünk rá 3hónapra halt meg a nagymamám na battyogok az utcán ablakban egy nő nem is vettem észre nem az ablakokat lesve megyek meg eleve máshol járt az agyam,nem köszöntem.

na jöttek is hogy suttyó városi (mikor csak másik faluból jöttünk )minek jött ide stb.

mikor visszahallottam mondtam is direkt annak aki dumál velük ezekkel a szavakkal hogy rohadtul nem érdekel meghalt valakim és nem érdekel mit dumálnak.

nem vagyok ez a fajta aki beszól de nagyon jól esett

2011. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük nem lényeg hogy mit gondolnak tény hogy te és a párod szeretitek egymást és ne hagyjátok hogy más emberek befolyásoljanak titeket vagy keresztbe tegyenek a kapcsolatotokban ! Én is falún lakom és köztudott hogy falusi ember unatkozik és kitalál dolgokat . Ha meg már nagyon zavar mond meg a párodnak hogy miket csinálnak veled . Ha meg már végképp nem bírjátok költözzetek el ! Amúgy én is jártam már így hogy egy idegesítő rokonomnak nem köszöntem véletlenül és úgy fel volt háborodva mintha világ méretű bűnt követtem volna el ellene ! :S Mindegy eddig sem szerettem most sem fogom :) ! És még egy kérdés a férjed tud erről és ha igen akkor mit szól hozzá ??
2011. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, de nekem ezért vagyok triplán óvatos, ha falusi lánnyal van dolgom. A lány még rendben lehet, na de a környezete, a közössége... Utóbbit nem szívesen vállalom.
2011. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
jav.: "én ezért vagyok..."
2011. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell falusinak lenni, csak primitívnek.

Én egész életemben Budapesten éltem és a felmenőim is.

Egy szomszéd véletlenül megtudta, hogy egyetemre járok.

Egy másik szomszéd, karakterre hozzám hasonló nő nem köszönt neki, ettől kezdve utánam ordítozott, hogy tanuljak meg köszönni. Egyszerűen vak volt a nő, mert összekevert a másikkal.

Mindez a belváros szívében. Szóval a vége az lett, hogy egyre jobban belejött az anyázásba, mindenfélét kitalált, utána a kutyámat kezdte ki. Addig szórakozott, amíg a többi kutyákat utáló szomszédot is rám uszította.

Mi lett a vége?

El kellett költöznöm, a végén a kisqurvázás ment minden nap.

És jéééééééé, nem parasztok voltak a szomszédok, hanem nyugdíjas prolik.

Azóta megjegyzem rákos lett az öreglány, így most már tényleg rohad belülről.

2011. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!