Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha örökbe kéne adnod a gyereke...

Ha örökbe kéne adnod a gyerekedet a nyílt, vagy a titkos örökbefogadást választanád?

Figyelt kérdés
Most ne írjatok olyanokat, hogy nem adnátok örökbe, tegyük fel, hogy igen és aszerint válaszoljatok.
2011. júl. 22. 22:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
31%
Nyílt. És meleg/leszbikus párt választanék.
2011. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel ha megválnék a gyerekemtől, nyilvánvalóan érzelmileg nulla volnék"


Miért gondolod, hogy aki megválik a gyemekétől, az érzelmileg nulla?

Szerintem ez inkább azokra igaz, akik inkább hagyják az intézetben senyvedni szegény gyermeket, ahelyett, hogy szerető családba adnák.

Én értem, hogy te sose adnád, de ez a döntés legtöbbször nem érzelmi kérdésen alapul.

2011. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Titkos. Ha már örökbeadom, akkor el akarom vágni magam a lehetőségtől, hogy valaha is megkeressem, nem akarnék kísértésbe esni. Nem magam miatt, hanem a gyerek miatt. Elég kárt okoznék azzal, hogy eldobom magamtól, nem akarom, hogy kutasson utánam. Lehet, hogy nem is tudnék a szemébe nézni.
2011. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, nagyon tetszik a hozzáállásotok az örökbefogadás és a gyerek témához! :) Kívánom, hogy nagyon nagyon boldog szülők legyetek a gyerekkel, és biztos így is lesz! Hozzátok jó helyre fog kerülni!!! :)
2011. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyílt. Látni akarom ki kapja meg a gyerekemet. Soha nem keresném utána,nem akarnám felzaklatni és megkérném a szülőket is, hogy ne mondjanak neki semmit rólam.


Kizárólag heteroszexuális párnak adnám örökbe, akiknek nem lehet gyermekük. Tudtommal illegális is a homoszexuálisok örökbefogadása.

2011. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ma 22:53

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy :)))

Remélem, minél hamarabb megszületik már a MI kisbabánk is, nagyon régóta várunk Rá!

2011. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

én nyíltan adnám örökbe, hogy felnőttkorában lehetősége legyen felkeresni és kérdéseket feltenni nekem, ha akar.

meg persze tudni szeretném hova került.

úgy érzem nem bírnám ki, hogy ne tudjam, mi lett vele.

2011. júl. 22. 22:58
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak szívből drukkolok.

Nevetségesnek tartom, hogy az örökbefogadókat úgy nézik át, mintha nyomozást tartanának nála, de aki saját gyereket vállal, azt lehet boldog boldogtalannak.


Meg ez az intézet. Én nem akarok gyereket, de amikor ilyenkor hallok összeszorul a szívem, hogy tehet ilyet egy szülő?

2011. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

ma 22:58

Neked is köszönöm szépen!!

Sajnos, igazad van! Valóban, szinte szimatolnak az ember körül a gyámhivatalosok, nagyon megalázó a procedúra, és szinte kizárólag a pénz érdekli őket! Mennyit keresünk, mekkora a lakásunk, hány éves az autónk stb.

De nem bánom, csak már legyen eredménye végre!

1. :))

2011. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

22:53-as vagyok, a barátnőm is örökbe szeretett volna fogadni, és láttam, az orrom előtt zajlott a gyámhivatali procedúra. Párszor kinyílt a bicska a zsebemben. Végül elutasították őt, de most fellebbezett... és remélem sikerül is neki, nála jobb anyukát is nehezen tudnék elképzelni. És igazából az bosszant, hogy egy kisgyermeket fosztanak meg attól, hogy ennyire szerethesse végre valaki :(


Bocsi az off-ért, csak kikívánkozott belőlem.

2011. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!