Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi magát a férje...

Más is érzi magát a férje mellett nagyon magányosnak (két gyermekünk van és már leginkább csak háztartási alkalmazottként és anyaként számítok)?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik,hogy még szenvedéllyel megöleljenek...lehet,hogy 36 évesen már bele kell törődni egy ilyen házasságba.Sok-sok próbát tettem már,de a férjem elviseli,hogy már közöttünk nincsen férfi-női kapcsolat.Azt hiszem iszonyúan elkeseredett vagyok.
2011. júl. 23. 20:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hú, nem egyszerű. Tudom ez is közhely, de kezdjél el sminkelni, öltözködni stb. Járj el edzeni, emberek közé. A kisugárzásod pozitív lesz. Meséld el neki, hogy flörtöltek veled, talán visszatér a vadászösztöne. Ha nem sikerül, gondolkodj el, mert nem csak anya vagy, hanem nő is. 36 évesen nem szabad ezt feladni."


Köszönöm.

2011. júl. 23. 20:28
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! Hany eves a ferjed? Nem lehet hogy van valakije? Ha meg csak egyszeruen ilyen es kihult a dolog, akkor szerintem meg kell beszelni hogy ez igy nem hazassag es menjetek utatokra. Biztosan nem lesz konnyu, de ha van hozza lelki erod akkor inkabb most , mint kesobb. Ne savanyodj meg igy, meg fiatal vagy. Sok szerencset!
2011. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát nagyon valoszinu, hogy eredetileg is ez volt az elkepzelese a hazassagrol... pótanya kell neki, nem akar magara mosni, ennivalot kesziteni, lakasügyeket intezni, a sajat életét koordinalni.

Nem férfi, csak egy kisfiú.

2011. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én vagyok az elvált:)


azóta férjhez mentem megint..egy olyan férfihez aki minden nő álma:) aki mer az nyer!! hidd el..ettől már csak jobb lehet..egy boldogtalan nőnél..anyánál nincs rosszabb.

2011. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

igazából csak a szex hiányzik?

talán a férjed megszokta, hogy nincs szex. Vagy problémái vannak e téren, és inkább nem erőlteti. Esetleg eredetileg sem volt egy nagy libidójú ember.

Én ragaszkodnék a házastársamhoz és nem tanácsolom a válást, ha egyébként jól megvagytok és régen a szex is működött. Talán egy nyaralás kettesben segíthet. Ha nagyon fontos még neked ez a házasság, szerintem nem hülyeség a párterápia.

2011. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyzetben vagyok...24 évesen....csak nekünk 1 gyerekünk van..igaz még ennyire nem vészes a dolog de nem érzem magam én sem nönek mellette nem dicsér nem érint meg napközben néha kapok 1 puszit a számra vagy megölel de sem is simi sem semmi és nagyon aláássa az önbizalmamat.:( Pedig nagyon szeretem és a kislányunk is szereti.volt olyan hónap h összesen 1x voltunk együtt pedig tudom h nincs és nem is volt neki senkije mellettem.Hát nem valami jó érzés...:(
2011. júl. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, és nem szabad feladni, előtted még az élet, ilyen keserűségben akarod leélni az hátralévő ötven évet?! A gyerekek azért ne tartsanak vissza, mert azt ők is érzik, hogyha feszültség van.

Először próbáld helyre hozni,a már felsoroltak mellett, ha megoldható "passzold le" a gyerkőcöket egy egy hétvégére, pár napra -nagyszülőnek, nagynéninek, keresztszülőnek,táborba-és legyetek csak ti ketten. Menjetek el olyan helyekre, ahol korábban jól éreztétek magatokat,nosztalgiázzatok, randizzatok,kezdjétek újra!

Ha nagyon nem megy,szerintem is gondolkozz el a továbbiakon!

2011. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha már túl vagytok az "öltözz máshogy és legyél sexy" fázison és még mindig ez van, szerintem tényleg gondolkodj el a váláson. Először talán csak költözz el a gyerekekkel - vagy nélkülük, nem tudom hogy viszonyulsz a kérdéshez. Vagy tudod mit? Költözzön ő. Így kipróbálhatjátok milyen lesz / lenne egyedül, de jogilag még nem lépitek meg. Ha erre sincs változás, keress ügyvédet.

Tök felesleges kínlódnod egy ilyen kapcsolatban. A gyerekek meg ne tartsanak vissza. Az én szüleim is elváltak és nagyon örülök neki. Így csak szörnyű volt a gyerekkorom, de ha együtt maradtak volna, szerintem meg is ölöm magam, olyan lett volna...Nem teszel nekik szívességet, hidd el.

2011. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"hasonló helyzetben vagyok...24 évesen"


És a fiu hány éves?...

2011. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!