Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 100%, hogy vége a kapcsolatnak?

100%, hogy vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok , 5éve együtt egy nálam jóval idősebb férfivel. A férfinek mostanában gondjai vannak a szexxel, gyakran nem képes rá. Addig fajult a dolog, hogy már nem kíván. Nem is akarja.

Ma mondtam neki, hogy jó én nem erőltetem.

Azt mondta keressek magamnak egy fiatalabbat, aki akar szexelni. Mondtam neki, hogy én bírom anélkül is. Erre meg az a válasza, hogy kíváncsi lesz meddig bírom...

Hát igen, fiatal vagyok ő meg már 40-es évei elején jár, nyakig ül a munkában, a szex a legkevesebb gondja.

Nem csal meg, az biztos.

Otthagyjam?

23l


2011. júl. 23. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

40-es évek elején szexuális probléma?

A párodnak más gondja van, szerintem sima önértékelési probléma, öregnek érzi magát.

Inkább segíts neki.

2011. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Argloss ***** válasza:
89%
Ha ennyit ér neked, hogy itt vársz erre választ, akkor hagyd ott... Te tudod, hogy mire van szükséged, de együttlét nélkül gyerek sincs. Azt sem akarsz?
2011. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb baj, hogy ennyire nem érdekled.
2011. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem 40 évesen még nem lehet gond a szexel,ott valami más probléma van. Nem akarsz majd a későbbiekben gyereket akit nem egyedül kell majd felnevelned? Én inkább ezen gondolkoznék de ha szereted akkor próbálj neki segíteni. Viszont ha ilyet mond hogy "keress fiatalabbat" akkor lehet hogy nem akar már veled lenni és próbál máshoz küldeni...
2011. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pszichés probléma állhat a háttérben. Független volt, mikor összejöttetek?
2011. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, kb. ez lesz azokból a kapcsolatokból, amit itt-ott hallani, mikor a 16-18 éves lány "húdeszerelmes" lesz egy jóval idősebb pasiba...

Bizony, idővel aztán jönnek a korkülönbségből eredő gondok...

2011. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
érdekes 40 éves faszi lehet ha a huszonéves fiatal husi nem izgatja...
2011. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tényleg valami más állhat a háttérben,amin te már ne kezdj el kattogni. Feltételezem ő lehetett neked az első szerelem, nem lesz könnyű, de lépj tovább! Voltam ilyen helyzetben,7évig voltam egy idősebb pasival, nem a sex, miatt de szétmentünk, és örülök, már korábban meg kellett volna tennem. Mást akartok már mindketten az élettől!

27L

2011. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkit un valaki, téged ő.
2011. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

egy 40-es pasinak általában ilyen problémája még nincs :)


vagy tényleg elege van a kapcsolatból, és erre fogja, hogy lelépj végre, és ne neki kelljen otthagyni téged, vagy valami pszichés gondja van (stressz a munkahelyén, anyagi gondok)

2011. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!