Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvertem a szüleim pénzét és...

Elvertem a szüleim pénzét és bűntudatom van. Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
A barátnőim elrángattak bulizni, de nem volt sok kedvem... Aztán beadtam a derekam és elmentem. Elköltöttem kb. 1500 forintot (belépővel együtt), de olyan rossz volt, hogy 1 óra múlva inkább hazajöttem... És annyira sz*rul érzem magam hogy elvertem a szüleim pénzét, mert nem vagyunk olyan jó anyagi helyzetbe, csak adtak, hogy jól érezzem magam..(nem járok gyakran bulizni) :( Nem olyan nagy dolog, de tényleg olyan szarul érzem magam :(
2011. ápr. 26. 00:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ha adtak rá pénzt, akkor ne aggódj, nem lesznek mérgesek, mert azt azért adták, hogy elköltsd:D Bár nekem is mindig bűntudatom van, ha adnak pénzt, én is inkább a saját pénzemből veszek inkább mindent, utána meg visszaadom, pedig niem rossz az anyagi helyzetünk, csak nem szeretem más pénzét költeni:/
2011. ápr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tragédia, ennyi pénz még nem a világ, főleg ha a bulira adták, jó szívvel. Tanulj az esetből, és máskor ne költsd el hülyeségekre.
2011. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetnek a szüleid, hogy ilyen rendes gyerekük van. De most komolyan. Ismerek nem egy olyan csajt/srácot, akik nagyon szegények, mégis hétvégente a kocsmákban vannak, és nem ennyi pénzt vernek el, mint amennyit most te. Ha ennyire bánt a dolog, akkor fogd fel úgy, hogy ez volt a tanulópénz. Másrészt gondolom azért adtak pénzt bulizni, hogy örömet szerezzenek neked. Szóval ne legyen bűntudatod, majd máskor jobban odafigyelsz, hogy milyen bulira mész el és mikor.
2011. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
67%
most a szüleid ki lehetnek borulva, mert 1 óra került nekik 1500ft-ba, ahelyett, hogy reggelig buliztál volna. 5 óra bulizás csak 1500/5=300ft, így meg 1500ft. Titsza pazarlás.
2011. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
irigylem a szüleid, hogy ilyen rendes gyerekük van!nem sok gyereknek van ilyen dolgokért bűntudata :) szerintem nincs miért szarul érezned magad, mert a szüleid azért adták a pénzt, hogy elköltsd :)
2011. ápr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat, aranyosak vagytok!

utolsó: nem kell ironizálni, nem az a bajom hogy nem hajnali 5ig buliztam, hanem hogy egyáltalán elmentem :D

2011. ápr. 26. 01:07
 7/21 A kérdező kommentje:
utolsó előtti*
2011. ápr. 26. 01:07
 8/21 anonim válasza:
amig nem alkoholra költötted, addig no para, a szüleid sem fognak haragudni...
2011. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
így van,ahogy az előttem szóló mondja... ez nagyon rendes dolog,ha így aggódsz az anyagi helyzetetekért,de ezt a problémát még bízd a szüleidre,ha ők pénzt adtak erre,akkor ne bánd,de tudd,hogy mire költöd a pénzt és jól gondold át hiszen ők dolgoztak meg érte,na de ezzel se bűntudatot akarok kelteni,csak mondom,hogy így cselekedj,sosem az a jó,ami rövidtávon jó,hanem,ami hosszútávon az,de ez maradjon meg benned (ez a tulajdonság) csak előtte gondolj erre és ne utána,remélem megfogadod a tanácsom,- xenotiv voltam :)
2011. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem haragudtak ha ittam volna, de nem szokásom, tudják ők is :) csak a mekiben ettem meg kifizettem a belépőt.


oké, megfogadom :D:)

2011. ápr. 26. 01:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!