Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntenétek egy ilyen...

Hogyan döntenétek egy ilyen bonyolult, de mégis gyerekes helyzetben?

Figyelt kérdés

adott egy kapcsolat, a lány18éves a fiú 20.

3,5hónapja járnak. a fiú önmagától bevallja a lánynak hogy mikor még csak 1 hete jártak felregisztrált egy társkeresőre...de nem levelezett senkivel, azóta megbánta és törölni akarja magát, de nem lehetséges.

megadja a jelszavát és felhaszanálónevét a lánynak, a lány rájön tényleg nem lehet törölni... de próbálkoznak, a fiú megigéri hogy nem használj aaz oldalt.

de kiderül 1 levél, ami erotikus tartalmú, a fiú ez első 1órában tiltakozik, majd beismeri hogy ő maga irta.

Azért mert akkor még nem feküdt le a lánnyal (barátnőjével), de vágyott volna rá, és szeretett volna beszélni a szexről, de a lánynak nem akarta eröltetni... a levél ennyi volt, a fiú azért nem mondta el mert 1.ugy gondolta nem derül ki 2.nem gondolta komolyan, inkább kiváncsiságból irta, ezért nem érezte fontosnak.

Végül ezeket bevallja a lánynak, és kiderül hogy nemvolt több levél, azóta hogy ez a levél iródott eltelt 1hónap, és semmi gyanús nincsen.

Mint kiderült a lány kezdeményezte a levelet, a fiú visszairt ám kiderült hogy az illető mégsem lány volt, hanem egy férfi aki olyan férfiak után kutat akik szeretik a 18-19éves csajokat.

A fiúról az oldalon nem volt kint sem msn cim sem kép... a fiú azóta ismét a törlésre törekszik, a lány ma belépett az oldalra, tényleg irt a fiú jelentést hogy töröljék... és semmi gyanús levél nincs. A lány a legtöbb helyzetet kirobbanva hisztisen kezelte...ezt higgadtan a végén, a fiú talán ezért is volt őszinte. A fiú elmondta a lánynak hogy azért füllent mert fél a reakciójától...


Te hogyan döntenél?



A)Megbocsájtanál, hiszen nem történt több egy ilyen levélnél, és bevallotta végül a fiú.


B)Megbocsájtasz, hiszen a lány is hibás a hisztik miatt, ezért házisárkánynak tünik, a fiú tehát okkal füllentett, persze azért ő is hibás


C)Mindketten vétkesek, de ha mindkettő változik akkor folytatható a kapcsolat


D)szakítottál volna a fiú miatt


C)szakítottál volna a lány miatt


2011. júl. 26. 13:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt SOHASE csalt meg és már meg is ígéri, hogy nem is fog? Hmm, ez aztán a komoly úriember, micsoda tartás :)
2011. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Látom tudsz már higgadtabban kérdést kiírni :)


Ezt viszont nem egészen értem:

"nekem nem akarta leirni a szexuális vágyait, mert velem nem beszélne igy"


Hogy így? Ha az én páromnak lenne egy olyan énje, aki ÚGY beszél a nőkkel, hogy azt titkolni kell, vagy esetleg alpári, erőszakos, megalázó, de titkolja előttem, mert még nem voltunk együtt, vagy korai a kapcsolat, de majd később vagy előjön ez az énje, vagy megint máshoz megy vele.... Szóval ez nekem nagyon nem tetszene.

De nem írtad mi az az "így", szóval csak tippeltem.

2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

azt irta hogy "Megdugnálak...ki vagyok éhezve... és kinyalnálak" és utána elmondta hogy egyáltalán nem tette volna meg, csak a szája nagy.

és nemhiszem hogy ilyen máskor elő fog fordulni mert elég változatos a szexuális életünk, és én is elég kezdeményező vagyok mióta szeretkezünk..:) szóval esélye sincs arra hogy kielégületlen legyen vagy máshoz rohanjon:D

2011. júl. 26. 14:36
 14/17 A kérdező kommentje:
amugy utólag rájöttem hogy ő nem ilyen...nem tenné meg...:) sose felejtem el az első3alkalommal szószerint félt a szextől... pedig ő sem volt szűz. a mai napig félően kezdeményez. csak a szája volt nagy a levélben:D
2011. júl. 26. 14:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Mazeltov -.-"
2011. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na basszus! Nem egész 4 hónapja jártok, és változatos a nemi életetek? Ilyenkor még jóhogy az! Majd akkor ird, hogy változatos, ha 20-30 év alatt sem unt rád. Bár ahogy olvastam, nem lesztek ti addig együtt.
2011. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok ehhez az úriemberhez! -.- remélem,már nem aktuális.Egy ilyen levél után biztos repült volna,mint a győzelmi zászló,hiába vallotta be,hogy regisztrált egy társkeresőre.
2014. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!