Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vihet rá egy férfit, hogy...

Mi vihet rá egy férfit, hogy 3 év után ne mutassa be a barátnőjét a szüleinek?

Figyelt kérdés
Akivel hosszútávra tervez, közös céljaik vannak, közös az érdeklődésük, hobbijuk, együtt élnek. Nagyon szeretik egymást. A férfi ismeri a lány szüleit, és jól kijönnek, de a lány még soha nem találkozott leendő anyósával és apósával. Miért lehet? Két, 30-hoz közeli személyről van szó.
2011. júl. 26. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
valamit titkolhat vagy szégyellhet. nem tudom amúgy, elsőre ez ugrott be. érdekes. kérdezz rá nála, már régebben meg kellett volna ezt tennie.
2011. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

1 utálja a szüleit és ő sem jár hozzájuk

2 felesége van és gyerekei és nem akarja, hogy a szülők lebuktassák

2011. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetben vagy nem tartja fontosnak, vagy van valami, amit nem mondott el, esetleg szégyell valamit. másra nem nagyon tudok gondolni.
2011. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg azért, mert mégsem gondolja komolyan a kapcsolatot, vagy legalábbis nem biztos benne, hogy ezzel a nővel szeretné leélni az életét.
2011. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Lehet a fiad egy homár, és egy homokzsákot pakolgat asszonyka helyett... Nem baj az, csak szhééégyen :D
2011. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szüleimet, de iszonyatosan kritikusak és szinte soha semmiben nem értünk egyet. Én márcsak ezért is félnék hazavinni a pasimat és húznám amíg lehet. Persze nálam ez nem nehéz, mert nem egy városban élünk, csak hétvégente járok haza hozzájuk. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell előlük napi szinten titkolóznom vagy hazudoznom nekik, egyszerűen csak nem beszélek róla. De azért, ha már összeköltözésnél tartanánk, akkor tuti megemlíteném, hogy van valakim, aztán néha mesélnék róla ezt-azt és idővel hazavinném bemutatni.

20/L

2011. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
Felesége és gyerekei vannak, de legalább felesége biztosan.
2011. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan a családi mint Griffinék vagy Simpsonék:D
2011. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nincs sem feleség, sem gyerek. A férfinak ez az első komoly kapcsolata. És a "normális" konfliktusoktól eltekintve jó kapcsolatot ápol a szüleivel, akik nem is tudják, pontosan hol él a fiúk. Hetente többször meglátogatja őket, egy városban élnek.
2011. júl. 26. 14:13
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért írok harmadik személyben, mert talán így racionálisabb válaszokat kapok, próbálok nem hatással lenni érzelmileg a válaszokra, de gondolom egyértelmű, hogy én vagyok a nő.
2011. júl. 26. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!