Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társaságban szokott becézgetni...

Társaságban szokott becézgetni a párod?

Figyelt kérdés

Párom folyton becézget, ha kettesben vagyunk. Ha már társaságban akkor mindig a nevemen szólít, nem ölelget, puszilgat annyit amennyit szokott.

Persze nem azt várom tőle, hogy úgy viselkedjen, mintha kettesben lennénk csak ha pl. jön hozzán valaki barátnőm vagy haverja akkor miért nem a megszokott "édesem, kincsem, szivem" stb. szólít meg, hanem a nevemen?!


2011. júl. 26. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, a nevemen szólít. A becézgetést meghagyja az intim együttléteinkre.
2011. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Igen ez engem is idegesítene ! Én azt szűrném le hogy szégyell téged társaságban vagy a kemény pasit próbálja megjátszani a barátai, barátaid előtt ! Szerintem beszélj vele hogy miért csinálja ezt . Hisz csak ő tud adni pontos választ erre a kérdésre !
2011. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez így van rendjén szerintem. Mindenkinek van egy vonal ami felett i bókok csak otthon, és ami alatti bókok társaságban is megengedettek egy ember szemében. talán az Ő számára ez olyannyira erős, hogy társaságban csak Név, és szolid ölelés stb. Ezzel szemben Neked feltételezem "magasabban" van ez a határvonal.

Elhiszem h. kellemetlen lehet neked, találkoztam már ezzel a problémával, nem szégyell Téged hidd el, csak egyszerűen neki ez a természetes.

2011. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kicsimnek vagy kincsemnek szokott hívni,ugyanúgy megölel,sőt ha férfiak is vannak a társaságba ,akkor még többször,amolyan"az én barátnőm,ne bámuld"módra:)
2011. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

14:50


Nem tom hogy F/L vagy, de az előző nőm ugyan ezt az idióta "szégyellsz engem" felfogást nyomatta, és k...ra képtelen volt felfogni h. nem a fene egye meg, én ilyen vagyok.

2011. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi több, mint 2 éve vagyunk együtt, de ez idő alatt csak kétszer szólított a nevemen, akkor is véletlenül. Mindig maradnak a szokásos becézések, szivem, szerelmem, édesem, drágám, kincsem, kicsim. Ha meg az ő ismerősei előtt vagyunk, mindig szorosan magához húz, és csókot is ad, láttatva ezt, hogy én az övé vagyok. :)
2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Társaságban nálunk sincs becézgetés.Sokan nem is tudják még,hogy együtt vagyunk.
2011. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Félre értés ne essék, nekem semmi bajom azzal, hogy a párom nem becézget társaságban, és nem búg a fülembe. Ő úgy érzi, hogy ez akkor való, ha kettesben vagyunk, társaságban modorosabban viselkedik. Ennyi. Én ezt nem érzem annak, hogy szégyelne. Ő ilyen, és kész.

2011. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nincs is annál idegesítőbb dolog mikor egy pár társaságban egymással gügyög.
2011. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én se gondolnám, hogy szégyell...sőt büszke rám!

Azt mondja ő ilyen, fogadjam el.

Csak engem kicsit zavar, de persze elfogadom.

Érdekelt mások véleménye...

2011. júl. 26. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!