Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy megadtam a számom...

Gáz hogy megadtam a számom egy srácnak, akit igazából nem is ismerek, de szimpatikusnak találtam, de közben van barátom akivel már 5 éve együtt vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ez csak egy szimpla beszélgetés nem akarok vele d*gni
2011. júl. 26. 18:00
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Szimpla beszélgetésből kezdődik a gondolatbeli d*gás... aztán a tettbeli is.
2011. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért akarnál egy vadidegen fiúval csak beszélgetni, ha be se jön. Fordított esetben, te a párod nyakába ugornál ha ezt csinálná?
2011. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem kur*vára gáz, ha nem mondod el a párodnak.
2011. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De mi ertelme van, ha nem akarsz tole semmit? Ha baratkozni akarsz vele, oke, hat mindenkinek lehetnek baratai, de mintha neked tetszene ez a srac.
2011. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Apááááám,micsoda kommentek,hát ennyi erővel meg se szólaljatok sehol,mert a ti véleményetek szerint már az is bűn ,ha valaki dumál.Miért lenne ez gond?Biztosan nem egy teljesen ismeretlen alaknak adta meg,az meg ,hogy nem zárkózik el a világtól és BESZÉLGET a párján kívül másokkal is nem jelent semmit.
2011. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"És ha akkor hív, mikor a pároddal vagy mi lesz?"

Mi lenne?Felveszi és dumálnak :D Elvégre nem szeretőről van szó,hogy esetleg bujkálnia kéne.Nincs mit takargatnia.Egy haverral téma sem lesz olyan,ami esetleg nem tetszene a pasasnak...Igen,most pedig vitát lehet nyitni a nő és férfi közti barátságokról,meg majd jöttök a sületlenséggel,hogy az egyik mindig többet akar...blabla :D

2011. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Ezel köszi :)


amúgy elmondtam a barátomnak az volt az első szava hogy biztos meg akar d*gni, ne találkozz vele, én meg erre hogy túl féltékeny. nem értem miért baj ha másokkal is megismerkedek?

2011. júl. 26. 22:50
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem gáz, amíg ez csak egy szimpla barátság, és az is marad. A barátságokat is el kell kezdeni valahogy.

Illetve nem gáz akkor sem, ha nem pasiként tekintesz rá.

Ha igen...

2011. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na jól van, látom csak azok válaszára hallgatsz, akik azt írják, hogy semmi gond.

Nos gondolj majd erre az irományomra, mikor érzelmeket kezdesz táplálni a pasi iránt, aztán valami miatt szakítotok a pároddal, és láss csodát: összemelegedsz a másikkal. Aztán arra fogod, hogy úgysem ment a régi kapcsolat már. Nos, emiatt mondtam, hogy ne álltasd magad azzal a szöveggel, hogy csak baráti beszélgetések miatt adtad meg a számod. Ha így lenne nem csináltál volna belőle parát és nem súgta volna a belső hang, hogy kérdezd meg helyes-e. Mert te is érzed, hogy nem helyes. Legyél ŐSZINTE MAGADDAL!

2011. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!