Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért öltöztetik egyformán az...

Miért öltöztetik egyformán az ikreket?

Figyelt kérdés

Ennél nagyobb butaságot nem hallottam/láttam. A szülő is rásegít arra, hogy EGYKÉNT kezeljék a KÉT KÜLÖNÁLLÓ személyiséget! Ismerek olyan fiatal fiúkat, akiket a szüleik tinédzser korukig egyformán öltöztettek, nem is alakult ki sajátos stílusviláguk és vagy a vezetéknevükön szólítják őket az emberek, mert nem tudják melyik melyik, vagy találomra mondanak egy nevet és hátha eltalálják. Nekem nagyon rosszul esne, ha mindig összetévesztenének, vagy nem külön egyénként kezelnének hanem a kettő valamelyikének.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. júl. 27. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom iskolájába jár egy ikerpár(lányok),azt hiszem most mennek 6.-ba.De külön osztályba is járnak,és soha nem öltöznek egyformán.Ha nekem lettek volna ikreim,akkor kiskorukban egyformába jártak volna,később úgy,ahogy szeretnének.
2011. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat az esetlegesen hülye kérdésért: egypetéjű ikerpár újszülötteket hogy különböztetik meg a szülők?

Tudom, hogy egy idő után már apróságokból is sikerül, de az első hetekben hogy nem keverik össze őket?

2011. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Az még hagyján, ha ikreket öltöztetnek össze, bár én azt sem csinálnám.

A fiam unokatestvéreit (kislányok, 6, 5 és 3 évesek) ha együtt viszik valahova a sógornőim, összeöltöztetik őket. Nem csak szín szerint, hanem ugyanolyan ruhába. Szerintem borzalmas, rosszul vagyok tőle.

Persze biztos van, aki ezt aranyosnak tartja, nekem a hideg futkos ettől a hátamon.

2011. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van az én két lányomnak is(6 és 13 évesek) pár egyforma ruhája,de nagyon ritkán huzák fel egyszerre.
2011. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol mondom, hogy sokkal praktikusabb. mosasnal is sokkal jobb, meg kb ugyanabban az idoben mennek tonkre a ruhak, vagy fakadnak ki a szinei. van olyan, hogy ugyanolyan a ruha, csak a szine mas, es megis az egyik gyorsabban rongalodik, mint a masik
2011. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!