Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megmondani...

Hogyan lehetne megmondani neki, hogy ez már sok?

Figyelt kérdés

Elég érdekes a mi problémánk. Azaz a barátnőm problémája.

Ő művész, és amiket alkot(most nem részletezem, melyik ágban), azokat általában el is adja, főleg külföldön.


Van egy régi barátnője, aki teljesen meg van őrülve párom munkásságáért. És itt a gond. A lány a fejébe vette, hogy szervez kiállításokat és "befutattja" barátnőmet-ezzel csak az baj, hogy párom már régóta (úgymond) befutott, kb. ebből él meg, elég jól, de a barátnője most el kezdett leveleket küldözgetni külföldi és itthoni galériáknak, meg sem kérdezte erről, volt is balhé, de a csaj nem értett ebből. Kiderült, hogy komolyabb galériákat-ahová párom most akart szervezni kiállítást-ostromolt a nevében, ráadásul kioktató hangnemű levelekkel, komolyan mondom, nem tudom ez most lejárató kampány lenne?


Párom már beszélt vele, de a csaj "új dolgokkal" állt elő, közösségi oldalakon párom képei alá irkál egy rakat ajnározó kommentet, mit lehet tenni, mielőtt lejáratja teljesen barátnőmet?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 27. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Töröljétek az ismerőseitek közül, mindenhonnan, szüntessétek meg azokat a helyeket, ahol megtalál Titeket, értesítsétek a galériákat, akiknek írt, vagy tudjátok, hogy írni fog. Válasszatok ki egy e-mail címet, és adjátok hírül, hogy a párod CSAK ARRÓL ÍR, minden máshonnan érkezett levél KAMU. Nem olyan bonyolult ez.


Első válaszoló vagyok.

2011. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 14:43
 13/13 anonim ***** válasza:

14:38


Ezzel csak az a baj, hogy pl. amelyik galériába, boltba még nem tervezett bemutatót, ott nem fogják ismerni a megváltozott címet. Tudom, mert nekem is volt hasonló ismerősöm, igaz, ő az önéletrajzomat küldte el mindenhová, egy meztelen nő fotójával. :I

2011. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!