Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tudom, hogy...

Mit tegyek ha tudom, hogy hűtlen az apám?

Figyelt kérdés

Az egész kb fél éve kezdődöt amikor megláttam, hogy idegen nőkkel szexuális tartalmú leveleket vált. Elkeseredésemben elmondtam anyukámnak( a szüleim együttvannak 20 éve) aki elvileg mindent megbeszélt vele és az apém szégyellte magát nagyon.

Pár héttel ezután újra kezdődött, én azóta csak vele beszéltem, de már kétszer is. Őszintének tűnt, amikor azt mondta semmiért sem csalná meg anyukámat és nem hagyna itt minket.

Most pár órája a hugom (13 éves) jött be a szobába, hogy látja amint az apánk a randik.hu oldalon cseverészik és vált leveleket idegen nőkkel.

Kihez forduljak ilyenkor??? 2 nap mulva indulunk csalái nyaralásra Franciaországba, nézzem végig ahogy az apám jópofizik, vagy szoljak valakinek? Nem bírom tovább ezt magamban tartani:((((


18 L


2011. júl. 27. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele, ez nem a Te dolgod, hanem a szüleidé.
2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos sok ferfi ilyen. Szerintem az apad nem hagyna ott a csaladjat, de ezekkel a nokkel szorakozik. Valoszinuleg unatkozik, nincs hobbija es igy uti el az idejet plusz a hiusagat legyezgeti azzal, hogy ujra ugy erzi, fiatal, felfigyelnek ra a nok. Nem mondom, hogy ez jo dolog, de ez lehet a hatterben. Persze vannak, akik emiatt elvalnak, mert van, aki talalkozik is a nokkel, de van, aki "csak" szorakozik veluk unalmaban. Az apad foglalja le magat massal. Nem lehet, hogy olyan ember, aki a szamitogep elott ul sokat? Ha lenne valami, ami lekoti, nem igenyelne.
2011. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a neten "huncutkodik", jót tesz az önbizalmának, hogy más nőkkel flörtöl.

Kapuzárás előtti pánik.

Nyaralás közben beszéljetek vele a húgoddal, ne rontsátok el anyukátok nyaralását!

Ha még utána is folytatja, akkor szóljatok neki.

2011. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Sajnos nem sok mindent tehetsz. Ha az anyukád még most is tudja, hogy apukád mit csinál és elfogadja, akkor nem csinálhatsz semmit, ha nem akarja tudni, akkor sem tehetsz semmit, viszont ha azt hiszi apukád felhagyott ezzel, akkor mondd el, mert a ti életetekről is szó van. Nem teheti veletek.
2011. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak flörtölget! Amíg nincs kézzel fogható bizonyíték arra, hogy megcsalja édesanyádat, addig ne rágódj ezen! Érezzétek jól magatokat a nyaraláson, és ne rontsd el!
2011. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy a nyaralás miatt nem kéne..és a barátom is mindig azt mondja, hogy ez az ő dolguk...de egyszerűen hányingerem van attól a tudattól, hogy anyukámmal lefekszik, együtt alszik, mindent csinálnak és ki tudja kire gondol közben. Én csak anyukámat védem, de menkettőjüket szeretem. Én már régóta tudom, de a hugom nagyon ki van akadva most, főleg miatta félek hogy mit fog gondolni. Anyukám azt hiszi, hogy apukám már abbahagyta ezt.
2011. júl. 27. 15:53
 7/11 A kérdező kommentje:

És mintha kitaláltátok volna!!!

EGész nap gépnél ül, mert a munkához kell. Ráadásul 10 éve együtt dolgoznak anyukámmal és pár éve itthon. Tehát egész nap egütt vannak és egész nap a gép előtt.

Tudtam, hogy probléma lesz, ha együtt fognak dolgozni, de nincs más megoldás.

2011. júl. 27. 16:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Neked, hogyan fog esni,

ha majd beárulnak a párodnál,

hogy ismét megcsaltad ??!!!


Apád, meg elég béna, hogy nem állítja be a számítógépét úgy, hogy a szar*keverő lányai ne lássanak bele!!!

2011. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kiírásod alatt néhánnyal ezt találtam:



Rendes, megbízható férjem van, mégis mást szeretek, megcsaltam. És nem tudom, mit tegyek?

Sziasztok!13 éve vagyok a férjemmel,mindenünk megvan,gyerekek,ház,stb.Ő megbízható,jó ember,és nagyon jó apa.

Mégis 2 éve beleszerettem egy másik férfiba,és tiszta szívemből szeretem.


Szóval mindig a nő a k*rva!!

2011. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedve utolsó elötti!

A üönbsé, hogy én sosem csalnám meg a szerelmemet!

És ha csak oltani szeretnél, ha nem látná eléggé kivagyok és nem szoktam idegenekől taácsokat kéni, mégis tunak sgitsge nyujani, maikor másk nem!

2011. júl. 27. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!