Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tudom, hogy...

Mit tegyek ha tudom, hogy hűtlen az apám?

Figyelt kérdés

Az egész kb fél éve kezdődöt amikor megláttam, hogy idegen nőkkel szexuális tartalmú leveleket vált. Elkeseredésemben elmondtam anyukámnak( a szüleim együttvannak 20 éve) aki elvileg mindent megbeszélt vele és az apém szégyellte magát nagyon.

Pár héttel ezután újra kezdődött, én azóta csak vele beszéltem, de már kétszer is. Őszintének tűnt, amikor azt mondta semmiért sem csalná meg anyukámat és nem hagyna itt minket.

Most pár órája a hugom (13 éves) jött be a szobába, hogy látja amint az apánk a randik.hu oldalon cseverészik és vált leveleket idegen nőkkel.

Kihez forduljak ilyenkor??? 2 nap mulva indulunk csalái nyaralásra Franciaországba, nézzem végig ahogy az apám jópofizik, vagy szoljak valakinek? Nem bírom tovább ezt magamban tartani:((((


18 L


2011. júl. 27. 15:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
szia sztm is csak unalomból csinálja.. De ha bebizonyosodik h találkozik is velük akkor szólj. addíg is vala h próbáljátok mással lekötni h ne ilyennekkel kelljen bár ez lehet nehéz lenne. Remélhetőleg csak írásban szórakozik flőrtölget velük.
2011. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!