Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok? (lent)

Melyiket választanátok? (lent)

Figyelt kérdés
19 évesen az egyetem és a továbbtanulás mellett döntenétek vagy a szerelmet választanátok és külföldre költöznétek a párotokhoz?
2011. júl. 27. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
ha tényleg szerelmes lennék akkor kimennék külföldre.
2011. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
19 évesen senki miatt nem költöznék el, ha tanulhatnék is helyette, vagy mi
2011. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Én a tovább tanulást választanám, mert ezzel a biztos tudás az enyém marad, amit mindig tudok hasznosítani az életem során! De arra nincs biztosíték, hogy a szerelem nem múlik el...
2011. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Ez most olyan semmilyen választási lehetőség, nem mindenki jár egyetemre akkor most rá nem is vonatkozik?


Más az ha vkit nem érdekel a továbbtanulás és a boldogságot keresi, de olyan is van aki inkább tanul és nincs élete.

2011. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Kimennék külföldre. Tanulni ott is lehet, meg ahogy áll a helyzet külföldön bárhogyan jobban jársz, mint a magyar továbbtanulók 70%-a.
2011. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképp a tanulást választanám.

A szerelem elmúlik, a tudás megmarad.

2011. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Tanulnék.

Ennek van itt az ideje.

Külföldre utána is mehetsz.

2011. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Én a szerelmet választottam.Sajnos..A szerelem elmúlt,nem az Én részemről,hanem a szerelmem hagyott el 10 év után,egy másik lányért..A fejem verem a falba azóta is.Bár már régen férjhez mentem,és boldog vagyok a férjemmel, de az egyetemből semmi sem lett.Úgyhogy szerintem egyértelmű,Én mire szavazok!Egyetem!!!
2011. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Külföld, nyelvtanulás! És ha ott nem mész főiskolára akkor még mindig hazajöhetsz itthon tanulni.
2011. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Mindenképp mennék külföldre nagyon kevés esélyed van arra hogy itt jobban megélj diplomával mint külföldön akár diploma nélkül!!!


És tanulni még bármikor tudsz de arra nincs garancia hogy találsz még egy embert akit ennyire szerethetsz stb....

2011. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!