Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok? (lent)

Melyiket választanátok? (lent)

Figyelt kérdés
19 évesen az egyetem és a továbbtanulás mellett döntenétek vagy a szerelmet választanátok és külföldre költöznétek a párotokhoz?
2011. júl. 27. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Kiköltöznék külföldre és kinn tanulnék. Kinn hasznos tantárgyaid vannak (amik nélkülözhetetlenek az adott szakokhoz), amik pl. itthon inkább "töltelék tárgyak".
2011. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Plusz külföldön olyan szakok is vannak, amiknek itthon hírét sem hallottuk még.


Persze, ha a kérdést a szerelem kihagyásával tetted volna fel, akkor mindenki azt javasolná, hogy menjél külföldre. :)

2011. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

én is ebben a helyzetben voltam ebben a korban, és én az egyetemet választottam, és az idő bebizonyította, hogy jól tettem...a szerelem elmúlt, és most sokkal jobban boldogulok, szerintem igenis hasznos a diploma.

és ha akarnék, már a jövő 7en mehetnék dolgozni külföldre...úgyhogy én erre szavazok :D

2011. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Továbbtanulásból csak egy van,szerelem az életed során bármikor lehet.Úgy írsz a párodról mintha olyan csúnya lennél hogy csak ez az egy ziccered van a szerelemre,vagy mintha ő lenne az egyetlen férfi a Föld nevű bolygón.
2011. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
17:05-nek: rengeteg diplomás van itthon, akik nem tudnak elhelyezkedni vele, mert túlképzettnek számítanak vagy nem tudják megfizetni. Úgyhogy valakinek előnyére válik a diploma, valaki pedig nem tudja kihasználni, hiába van neki.
2011. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem több ismerősöm ment érettségi után azért külföldre, hogy pénzt gyűjtsön 1-2 évig a továbbtanulására, mert amúgy nem engedhették volna meg maguknak. Én maradtam, hogy egy elvégezzek egy ötéves osztatlan képzést. Hát mint mondjak. Egy se jött vissza közülük, van aki ott tanul egyetemen, van aki "csak" különféle tanfolyamot végzett, autójuk van, lakást bérelnek, jól keresnek, haladnak előre szépen az életben, én meg itt ülök az egyetemen, nincs semmim, és ha végzek, akkor vagy találok munkát vagy nem, ha találok is, akkor is vagy 10 évig még biztos szarul fogok keresni, vagy elmegyek külföldre és kitörlöm a seggemet a diplomámmal és ugyanazt csinálom, amit már évekkel ezelőtt megtehettem volna.
2011. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!