Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem kisgyerekével meg KELL...

Férjem kisgyerekével meg KELL ismerkednem, ha eddig megúsztam?

Figyelt kérdés
4 éves házasok vagyunk, tiszteletben tartom, hogy rendszeresen látogatja,hisz az apja,de én el szeretném kerülni a találkozást!!!
2011. júl. 27. 17:37
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Szeretem a férjem,de a gyerekét gyűlölöm.. Hogy VAN. Fogantatása óta fáj... "Tudtad, hogy van gyereke,tudtad mit vállalsz" véleményektől falra mászok, eddig csak ezt hallottam. Sajnos nem igy van. Azt hittem,menni fog..
2011. júl. 27. 18:22
 12/34 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy a gyerek a házasságotok alatt fogant más anyától?
2011. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem a házasság alatt született.Azelőtt plátói szerelem volt..
2011. júl. 27. 18:38
 14/34 anonim ***** válasza:
61%
de ha tényleg így van. tudtad, h van gyereke, vállald a következményeket.
2011. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
nem is értem, négy évig hogy kerülted el a találkozást. Ha a férjed szeretné,igenis kell vele találkoznod, hogy úgy mond ne kelljen kettőtök között választania,hogy pl kivel tölti a hétvégét. Ne a gyerekre haragudj, ő aztán pont nem tehet arról hogy van.
2011. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a bajod a gyerekkel? Miért zavar? Ezt kifejted kicsit bővebben?

Illetve hogyan ismerkedtetek meg? Mikor került a képbe a gyerek? Nekem az zavaros, hogy úgy tűnik, már ismertétek egymást, amikor megszületett. Mi a története?

2011. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél féltékeny rá, főleg ne egy 4 évesre. Ha lett volna egy kis eszed, már rég ismernéd, és nagyon jó viszony alakult volna ki. Ne akarj gonosz mostoha lenni.
2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy ártatlan gyereket gyülölsz mert megszületett gondolod a gyerköc akkart veled direkt kiszurni.... ezt nem gondolhatod komolyan.
2011. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a gyerekkel, csak egyszerűen nem kivánom a NÉLKÜLE kialakiitott nyugodt életemet megbojgatni... a meg nem emliitett bosszuhadjáratos"anyuciról" nem is beszélve... KÖSZÖNÖM,HOGY ILYEN SOKAN VÁLASZOLTATOK, egyébként gondoltam, hogy nem fogtok velem egyetérteni.
2011. júl. 27. 21:40
 20/34 anonim ***** válasza:
74%

Szóval koloncnak éreznéd a romantikus életedben.....ezért inkább meg sem akarod ismerni.

Asszem az ilyen nők miatt alakult ki a gonosz mostoha kifejezés, ne haragudj.


Ha a párod ezt elviseli, akkor vele kell megbeszélned, megmondanod neki hogy figyu engem zavar a kölköd ide ugyan ne hozd a kis koloncot, azonban ha nem mondod meg neki, csak kamudumákkal tartod magad távol tőle, válás lesz a küszöbödön és te tehetsz majd róla.

Felnőtt nőként így viszonyulni egy gyermekhez, aki semmiről nem tehet, gratulálok.

2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!