Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés
Szeretnék élőben ismerkedni. Eddig csak neten ismerkedtem, találkozgattam is srácokkal, de vagy nem tetszett nekem, vagy én nem tetszettem neki, vagy messze lakott, sose lett belőle semmi. Ha valami lett is belőle az is max 1 hónapig tartott. Hol kéne ismerkednem? És mit kéne csinálnom, hogy egy hosszú komoly kapcsolatot alakítsak ki? Szeretnék már igazaán boldog lenni, meg szerelmes. Eddig az egész szerelmi életem egy szerencsétlenség volt.. nyugi nem vagyok csúnya, sokmindenki szerint szép/gyönyörű vagyok. Szeretnék választ kapni a kérdésemre. Légyszi segítsetek! L/17
2011. jún. 7. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet privibe:b (17/f)
2011. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a társastáncot? v akár salsa
2011. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
táncoltam 6évig..:) meg kézilabdázok 10éve :) de a salsát meg ezeket a társastáncokat nem próbáltam még :)
2011. jún. 7. 20:23
 4/8 anonim válasza:

Az ilyen táncokra sztem csak a luzer srácok mennek.

A saját és az egész ismerősi körömből kiindulva csak 1-2 srácról tudok aki táncolt az is full loser volt. A menő srácok fociznak, kondiznak, úsznak, vizilabdáznak, küzdősportolnak, de egyik sem táncolt.

Sztem házibulikon lehet a legjobban ismerkedni, de mehetsz simán bulizni is. Vagy közös programokra, például vizítúra, sítábor, fesztivál ilyenek.

2011. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved ismerkedni egy 18-as fiúval akkor dobj egy privit ;). Veszíteni nem vesztesz :)
2011. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
parkaban kutyasétáltatás közben, korizás közben, moziban, kocsmában, discoban.. baráti társaságban
2011. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszike :)
2011. jún. 25. 11:16
 8/8 anonim válasza:
wc-ben
2011. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!