Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én most már komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most már komolyan nem tudom hol kéne ismerkednem? 20L

Figyelt kérdés

Másod éves egyetemista vagyok Budapesten. Tavaly költöztem fel az suli miatt (teljesen, tehát nem járok haza). Egy elég újszerű szakon tanulok, így ebből kifolyólag ott sem nagy a társaság, mindössze 21en vagyunk. Már 3ésfél éve nem volt kapcsolatom és most már kissé rám tört az érzés, hogy jó lenne végre valakit szeretni, valakivel lenni. Sokat járok bulizni is, különböző helyekre. Jönnek is a pasik, de ott abszolút nem kapcsolat céljából próbálkoznak. Így az egyetem és a buli kilőve, nem tudom hol találhatnék még rá valakire aki végre megdobogtatja a szívemet :)

És nem vagyok csúnya lány, se buta, semmilyen elriasztó dolog nincsen bennem szerintem :D


2011. szept. 18. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
írj privátot
2011. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismerkednék veled, a probléma csak az, hogy én hajdú-bihari vagyok. :(
2011. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos, hogy itt jó ötlet!


Itt sok a kis nyálcsorgató és a kangörcsös szájhős!


Én meg egy SEGGF-EJ vagyok szóval ennyi :)

2011. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

félreértések elkerülése végett, nem itt keresek valakit, tehát nem fogok privátot írni.

tanácsokat, ötleteket keresek :)

2011. szept. 18. 22:10
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, semmiképp ne bulikban ismerkedj... ott szinte semmi az esély rá, hogy találsz is normális srácokat...

A net már egy fokkal könnyebb... még abból a szempontból is, ha nagyon unszimpi, akit megismersz, könnyebb tőle megszabadulni, mintha élőben járna a nyakadra folyton :P

És ha már itt vagyok, írhatsz nekem is egy privit :D (21/f)

2011. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tajparaszt ***** válasza:

Bárhol csak NE a NETEN.

Egyszer csak odamegy valaki aki megdobogtatja.

Talán valamelyik barátnőd is ismer normális pasit akinek bemutathat téged.

2011. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz friss levegőn lenni és kirándulni, akkor keress valami túraegyesületet. Gimiben sokat túráztam, és sok érdekes emberrel találkoztam, sőt barátnőt is ismertem meg így. :-)
2011. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kezdj bele új hobbikba, ahova többen járnak. Pl sport, kézművesség, fotózás, akármi.. itt megismerhetsz új embereket, akikkel azonos az érdeklődésetek.
2011. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki, és légy éber. Mosolyogj sokat.
2011. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

2 egyetemet csinálok egyszerre, mellette kicsit dolgozom is, plusz járok teniszezni minden héten.

ennél több időm nincsen hobbira, mert most kezdtem el a kínai nyelvet tanulni sulin kívül, amit imádok de ott csak a tanárral vagyok kettesben :D

2011. szept. 18. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!